Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz sbazsi #556 üzenetére

    Szia, ne haragudj a késöi válaszért.

    Sorban próbálok válaszolni:
    A telefonokat azért cserélgetem ilyen gyorsan, mert ez a hobbim, kb. 8 éve kezdtem. Lehetne bármi más is, nekem ez. Mielött azt gondolnád hogy biztos milliomos vagyok, akkor el kell hogy keserítselek, sajnos még nem :) . Egyszerüen jó üzleti érzék, megfelelö ismerettségi kör kell ehhez, semmi más. Nagyon csekély összegeket költök telefonra. Ehhez ugye azt is hozzá kell tenni, hogy én szlovákiai vagyok, itt pedig a mobilok általában olyan 20-30%-kal is olcsóbbak, a használtak pedig még kedvezöbb árakon vannak.

    Kedvenc márkáim a SE és a Motorola, de sokszor váltok másra, jelenleg is egy V3x -et használok. Szeretem még a Siemenst, kizárólag a forma miatt, épp ezért a másik telefonom egy CF110-es. Nem tud semmit, de legalább szép. Okos telefonnak meg ott van a V3x.

    Volt olyan telefonom, amit 1 nap, volt olyan is amit 5 hónap után adtam el. De mindig is két telefonom volt, nem szinkronban cserélem a telefonjaim.

    Ha valaki sejtené, akkor megerösítem, én is mobiltesztelö vagyok, egy szlovák mobilos újságnak írok cikkeket -nem ez a munkám, ez szintén csak amolyan elfoglaltság.

    Cikket szivesen írnék, és teszteket is, sok olyan mobil jut el hozzám, amiröl Bogék is csak késöbb szereznek tudomást. Van egy orosz ismerösöm, általában ö szokott nekem mindig a legújabb extrákkal szolgálni. Természetesen a cikk a bejelentés napjáig hivatalosan nem jelenhet meg sehol, így máris elúszna a dolog exkluzivitása.

    Múltkor ide írtam hogy milyen telefonjaim voltak, azóta már nagyon sokkal bövült a lista, majd rászedem magam és folytatom. Ha bárkinek bármi kérdése van olyan mobillal kapcsolatosan,amilyen már volt nekem, az kérdezzen bátran priviben (bár ígyis nagyon sokan megteszik) :)

Új hozzászólás Aktív témák