Hirdetés

Aktív témák

  • fagylalt

    senior tag

    válasz endruboy1 #46954 üzenetére

    Teljesítményben mennyivel jobb, mint egy HD7850?

    Buci21:
    Azért alapjáraton maradjon csöndes, legalább annyira, mint a Be Quiet tápom (abszolút halk). :D 50% után már kezdhet hangoskodni egy "tűrhető" határig.
    A lényeg, hogy filmnézés és internetezés közben legyen a nagyon halk.

    A megléte még koránt sem biztos egyenlőre csak egy szép álom, amit próbálok lefesteni. Ha sikerül, akkor köszönöm (nagyon remélem)! :R

    (#46957) KAMELOT:
    Az elején úgy ugrottam neki ennek az egésznek, hogy egy HD7770 (~33eFt) bőven megteszi a magáét. Aztán lett belőle egy Vapor-X -es (~40eFt). Majd mondták, hogyha még van pár ezresem, akkor már legyen egy HD6870 (~46k), mert sokkal jobb, mint a 7770. Csakhogy 50eFt-ért már van HD7850, de nagy felbontásra már 2GB-os ajánlott. Az OC edition meg én válaszottam pluszba, de így már ~64eFt-nál járunk.
    Átgondoltam az egészet, teszteket olvasgattam és a jelenlegi best/buy VGA-nak a 7850-et látom; remélem jól.
    Nem szeretnék eljutni végül a 7970-hez. Ha el is jutok oda, akkor úgyse én fogok dönteni, hanem a pénztárcám. :D

    Ha valóban jobb a hűtése akkor ehhez mit szólsz? SAPPHIRE 11199-00-20G HD7870 2GB GDDR5 GHZ EDITION PCIE ~70k
    jobb, mint ez?
    Tuningolni lehet, ha igen mennyire?

    Bocsánat, hogy hosszú lett. :B

Aktív témák