Hirdetés

Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Löncsi #46808 üzenetére

    Na és mi a helyzet a driverekkel? Fentebb írta a kolega, hogy azt olvasta fórumon, hogy másoknak gondjai akadtak az újabb driverekkel, a nem megfelelő támogatás miatt...
    Én most pont ezért akarom lecserélni a HD4870-emet, mert ilyen gondjaim vannak vele, de fentebb már írtam ezt.
    Na most nagyon nem kéne ugyanezt eljátszani az "új" kártyával...
    Ha ebbe belegondolok, akkor valóban jobbnak tűnik az 560, mert végül is az előző generációhoz tartozik ( alig egy éves ), míg a másik már 2 generációval van hátrébb...

    Igen, mellette szól viszont a 256bites memória, a több cuda mag, stb, de ugyanazért a pénzért kapnám meg az újabb kártyát, ami elég jól húzható valszeg, hisz elve egy tuningos verziót néztem ki, az ajánlottak közül...
    Jobb volna a normál 560, de az már jóval átlépi a mostani 40-es keretet és igazából még ezekben sem tudok majd "kárt tenni" úm., mert a procim bár nagyon erős ( főleg, hogy 3.8GHz-en megy ), de csak 2 magos, így egyik sem lenne/lesz kihajtva.
    Ilyen VGA-khoz már 4 magosak kellenének legalább, de ebbe a gépbe olyat már nem kapok, így ez marad egyelőre.
    Bár a mostani 4870-nél így is erősebbek lesznek, gondolom és egy későbbi gépbővítéskor is jó kiindulási alapok lennének... :)

Aktív témák