Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Anita0710

    csendes tag

    Sziasztok Tudósok!

    Notebookot szeretnék, de elvesztem a választékban.
    Jelenleg egy 4 éves Pavilion dv9000-et használok, de már több sebből vérzik, a megcsináltatása meg annyi lenne, hogy nem éri meg, és akkor még mindig ugyan olyan lassú, csak jó állapotban lassú. Még annyit a mostani HPmhez, hogy a ventillációja az alján van, és már ott tartunk hogyha nem emelem meg, akkor 5 perc után szalonnát tudok rajta sütni, majd kikapcsol magától. Ezek után szempont lenne, hogy az újnál ez meg legyen oldva és kihúzzak vele néhány évet.
    Keresnék valamit, ami Pavilionhoz hasonló. Tehát multimédiás felhasználásra van kitalálva, és legalább 15.6, de inkább 17 colos. Nem játékra kell, viszont nagyon sokat utazom. Leejtésről és dobálásról szó sincs, de nem is arra kell hogy asztal helyett ágyban használjam. Nem ártana ha birná a strapát.
    Tudtok valami tanácsot irni arra, hogy melyik márka melyik családjában érdemes gondolkozni? Azért csak család, mert nem Mo-n élek, és nem tudom, hogy a konkrét modellválaszték mennyiben azonos, vagy sem az Európaival!

    Hálásan köszönöm előre is!

  • Anita0710

    csendes tag

    válasz Z86 #15914 üzenetére

    Az ár valóban lemaradt. Nem tudom, hogy mi az amiben megéri gondolkozni. Mert az mondanám, hogyha tudom hogy ez vagy az a modell több időt bir ki, akkor talán megérné picit többet áldozni rá... de mivel fogyasztói társadalom és a gyárnak sem az az érdeke, hogy 5 évig használjam... Mondjuk azt, hogy 200e (1000 USD) körül, abba már elég sok mindennek bele kell férnie, nemde?

    Milyen márkákban érdemes gondolkozni, ha azt nézem, hogy a felépitménye stabil legyen? Toshiba, HP, Lenovo? Elkezdtem nézelődni, és ilyen nagyon letisztult formákat látok. Ezek a régi dolgok, mint médiagombok meg távirányitó totál eltűntek? (ebben a pavilionban ezt nagyon szeretem) Valamint nem tudom ezt itt lehet-e irni vagy sem, de van olyan márka, amit még véletlenül se?

  • Anita0710

    csendes tag

    válasz doser0717 #15917 üzenetére

    délkelet-ázsia a hely, de itt mindent USDben adnak meg

Aktív témák