Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • doser0717

    aktív tag

    válasz Anita0710 #15916 üzenetére

    Az anyagi része érdekes... Ha usa dollárban beszélsz én spec. arra tudnék következtetni, hogy ott élsz.
    Itt az élő (ÉN) példa: jelenleg úgy néz ki, hogy a usa-ból fogok gépet hazahozatni a következők miatt: Amerikai webshop-ban a kinézett gép 1700 usd, ami átszámítva mai árfolyamon 318.000 jó magyar forintnak felel meg, míg ez a gép itthon magyar webshop-ban kb. 480-500.000 Ft!
    Tehát az 1000 usd-s határ nem biztos hogy itthon a 200.000Ft-os (típus függő, de szerintem inkább a 250-270.000 Ft).

    i20N, Surriento, GBS 57

  • Z86

    őstag

    válasz Anita0710 #15916 üzenetére

    Olyat, hogy adott gyártótól semmit nem igazán leet kijelenteni. Mindegyiknél vannak jól és rosszul sikerült termékek, szériák. Viszont a szolgáltatásokat (support) tekintve elég nagy különbségek lehetnek. Ha jól értelmezem az USA-bei dolgokat kell alapul venni, ott pedig általában 1 éves garanciával kínálják a gépeket, amit viszont lehet bővíteni és mindenféle egyéb szolgáltatást is lehet rendelni melléjük.
    Ha pl. megnézed a Dell vagy a HP honlapját, egy rakás garanciabővítési lehetőséget találsz, szerintem ezeket érdemes belekalkulálni az árba.
    szerk: érdemes lenne elmenni valami nagy műszaki üzletbe és megtapogatni pár gépet, hogy kiderüljön melyikek felelnek meg inkább az elvárásaidnak.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák