Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bikkrom

    senior tag

    válasz d@minator #13928 üzenetére

    "A legmegbízhatóbb laptopokat az ASUS gyártja ha már 3-5 évre tervezel.
    Jól látod az Acer, Lenovo az alja. Legalja meg a HP."
    Ezen jót nevettem. Nem akarlak megbántani, de biztos volt már 1000géped mindegyikből. :DDD
    Ha a 2009es felmérésre gondolsz akkor az már rég elavult. Nem mellesleg persze, hogy sok az Acer és HP rossz tapasztalat hiszen a világ két legtöbb notit eladó cégéről beszélünk. Egyébként az a legalja ami a listára sem kerül fel, PB, MSI stb. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem gyárthatnának szupert ezek a gyártók... Sőt. Nem lehet márkára általánosítani. Egyes modellekre még csak-csak ha sokan írják ugyan azt róla...

    Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

  • Drughi

    addikt

    válasz d@minator #13928 üzenetére

    Ez szép és jó (vagy leginkább gonosz és rossz).
    Nem ismerem a felmérést, de nem hiszem, hogy részletesen le lenne benne írva, hogy a Lenovo termékei közül hány darab Thinkpad-et vizsgáltak mag. Vagy a "legalja" HP Elitebook szériából.

    Ilyen statisztikát én is tudok neked mondani, amit saját szemmel, illetve notebook szervíz adatai alapján gyűjtöttem össze:
    ez alapján a legalja gyakorlatilag az összes gyártó 120.000Ft alatti gépe. Ennyi pénzből egyszerűen minőséget nem lehet kihozni.
    Ezen adatok alapján nálam a legalja: MSI, PB, Emachine és a "noname" gépek (Aldi, Lidl és hasonló helyeken kapni)
    A top kategória meg: Dell, HP, Lenovo

    De még egyszer: Mindegyik gyártónak vannak rossz és jó szériái: Erre a mostani legjobb példa a Dell N / M szériája, ami katasztrofális, de a Latitude, XPS gépei meg csúcsminőségűek.

    A lényeg, hogy egy rosszul sikerült széria miatt nem kell egy egész gyártót leírni.

    [ Szerkesztve ]

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz d@minator #13928 üzenetére

    Legmegbízhatóbb notebook az ASUS - hát, ez nagyon érdekes elmélet, és hogy a HP a legalja, az pedig már a h*lyeség határát súrolja. Remélem senki nem veszi komolyan ezt, ráadásul önmagadat is megcáfoltad a hsz-ben.

    ui: a totyotához grat, gondolom nem volt még rendes autód - csak hogy a példánál maradjunk :D :D :D szerintem ezen a hasonlaton nem csak én röhögök egyedül :D :D :D

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Aktív témák