Hirdetés

Aktív témák

  • fazr

    senior tag

    válasz trollreign #7485 üzenetére

    Azért ezzel vitatkoznék kicsit :)

    Igaz én 4720s-t használok néha Fuji mellett, de ahhoz hasonlítva van amiben a ProBook a jobb, van amiben a Fuji A530.

    Ami a ProBook alu felületét illeti... hiába alu, ha papírvékony és horpad (pl bekapcsoló gombnál nagyon mélyre be lehet nyomni, de a touchpad mellett jobbra is, meg a fedlapot is eléggé), valamint az egész gyűjti az ujjlenyomatokat. Bár a billentyűzet körül még rosszabb, ott nagyon csúnyán meglátszik az ujjlenyomat.
    Kijelzőjük kb hasonló, bár szerintem a Fujinak egyenletesebb a fényereje.
    Fuji felülete nagyon jó, se por se ujjlenyomat nem látszik 2 hónap után. Valamint ami nagyon durva az a zsanér, kinyitva semmi mozgása/kilengése nincs a kijelzőnek és mindig le kell fogni a notit ha kijjebb akarom nyitni, különben csak az alsó része emelkedik.
    Viszont azt el kell ismernem, hogy a Probook-nak valóban jobb a billentyűzete és szerintem a touchpadja is (főleg mert nagyobb), igaz utóbbira sok panasz van, de én jól tudom használni.
    Hűtésről egy kicsit: Fuji kicsit halkabb és hidegebb. Igaz ennek lehet az is az oka, hogy ProBook-ban van dedikált vga.

    Mindent egybevéve ebben az árkategóriában szerintem az A530 és a Probook a legjobb.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák