Hirdetés

Aktív témák

  • masta_dry

    tag

    Szevasztok!

    150-180k HUF keretből szeretnék olyan noteszt venni, amelyiknek nincs dedikált grafikus procija, viszont az alaplapival is el lehet mókolgatni (3D-s mérnöki szoftvereket futtatnék rajta időnként). Úgy vélem, ha dedikált grafikus chipe van a notesznak, az csak plusz fűtést jelent, és olyan nagyot úgy sem tud dobni az élményen 200k alatt, de javítsatok ki, ha tévedek.
    Egy Lenovo 3000 C100-at nyúztam sokáig, azt nagyon megszerettem, de most az öcsém használja. A FuSi Amilo Pa 1538-amat elvitte a szériahiba. Most egy olyan, igazán megbízható, csendes, egyszerű, de praktikus gépet keresnék, mint az imént említett Lenovo, de nem ragaszkodok márkákhoz, mivel pro és kontra is hallottam érveket egyes gyártókkal kapcsolatban.
    Visszatérve az elvárásokra:
    -halk működés
    -hosszú működtetés akkuról (a Lenovo 5 éve tip-top állapotban van az eredeti akkuval, 2 órát még ma is bír)
    -kis áramfelvétel, kis hőfejlődés
    -jövőbeni fejleszthetőség lehetősége (ha izmosabb procit keresnék hozzá)
    -megbízhatóság (a FuSi Amilo után óvatos vagyok - ill. próbálok az lenni)
    A fenti kívánságlista a pénzügyi keret adta lehetőségek figyelembe vétele mellett alkuképes. :)
    2 napja olvasok mindenféle ajánló oldalt, angolul, magyarul, de ahány cikk, annyi verdikt...

Aktív témák