Hirdetés

Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz SocketA #49905 üzenetére

    De folyamatosan magadat égeted be, nem arról volt szó hogy 144 fps, azért 61 a másikon mert nagyobb a felbontása, hanem itt te azt akartad bizonyítani hogy 2x olyan gyors a Y570. Ami egyértelműen gyorsabb is mivel nem egykategóriai, viszont nem 2x. Ha azonos felbontson lenne a 2 teszt, akkor hidd el nem 61 fps lenne a 6650-esen a játék. De szerinted én vagyok a hülye...:D Ha így gondolod legyen, meg felőlem személyeskedhetsz is nem érdekel, szerintem aki elolvassa a történteket téged kacag ki sajnos... :(

    Ezek után nekem mondod hogy én használtam 1 laptopot...:D Sajnos a hozzászólásadóból az jön le hogy közöd sincs az egészhez, te meg arra asszociálsz hogy nekem nincs? :D Tényleg teljesen hülye vagyok, gépet se láttam még...Tényleg csak kacagni tudlak, mondjuk gondolom az nem tűnt fel neked hogy többen olvassák a topikot, és más is látja milyen butaságokat írsz... :(

    "Black: vicces, hogy Te mindenkinek ajanlhatod az Y570/580-at, en is ezt mondtam, hogy ez a legjobb, leggyorsabb, erre elkezdesz kotozkodni.... nagyon elletmondasos vagy2

    Istenem fogd már fel hogy miről van szó ember: Ebből indult ki az egész, ezt fogd már fel, nem azzal van a baj hogy a Y570-est ajánlod, de látom mindig másról beszélsz amiről kéne...

    De tényleg befejeztem, te vagy a legokosabb, felesleges veszekedni, mi vagyunk a hülyék...;)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák