Hirdetés

Aktív témák

  • Drughi

    addikt

    válasz n0_gAboR #4496 üzenetére

    Azért egy 4gigás gép mondjuk i3mal illő lenne, ha tudna filmet lejátszani, meg szörfölni.
    Ha ismerősöm gépe a celeron procival és 512memóval képes rá most akkor ez is képes lesz 3 év múlva. pedig az a gép már bőven 5-6 éves.
    Még a 2gigás verziónak is illene.
    Az más kérdés, hogy milyen állapotba lesz a gép, ez felhasználástól és a felhasználótól is függ.

    @bdfhz: Én magamból indulok ki. Nincs gond a win7-tel, bár én csak a játékok miatt használom.
    Most elvileg 1giga az alapkövetelménye, de szerintem 2giga alatt nem érdemes vele próbálkozni. Mai árakon meg az az 5000ft nem sok plusz 2 gigáért, és 2év mulva már drágább lesz, mert úgyis jön valami újabb, jobb, a régi meg bedrágul.

    Asztali memóriák közül is a ddr, ddr2 a drágább.

    @Chaser: Ha a benkon belülre azt érted, hogy bemész és befizeted a számlára a pénzt az adott banknál, nálam (cib) az annyi idő, hogy mire aláírom a papírt már jön az sms, hogy a számlán van.
    Ilyen még nem volt, hogy 2bank között ennyi idő legyen, de egy vaterás vásárlást így egyenlítettem ki, és az eladó hívott is 10perc múlva, hogy a pénz megjött küldi a cuccot.
    Amúgy nekem is az a tapasztalatom, hogy 1 munkanap, de ált. reggel nyitás után megérkezik a pénz, amit előző nap utaltam át.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák