Hirdetés

Aktív témák

  • trollreign

    tag

    válasz bdfhz #3935 üzenetére

    Ezzel teljesen egyetértek, hogy nem éri meg játékra ilyet venni. DE:

    Vannak olyan emberek, akik pl egyetemisták, hetente járnak haza, aztán vissza abba a városba, ahol tanulnak. Ha nagyon szeretnek játszani - életelemük mondhatni - akkor lehet, hogy elgondolkodnék azon, hogy veszek egy erősebb notebookot, és csak egy monitort tartok otthon is meg az albérletben/koleszban is. (Arról nem is beszélve, hogy az általam linkelt Toshibának 18.4"-os kijelzője, így még monitorra sincs szerintem szükség hozzá, nekem 19"-os van az asztalihoz.) Így nem kell átküldözgetni a cuccokat a gépek között, minden dokumentum nálad van mindig. (Számtalanszor fordult elő velem, hogy elfelejtettem hazavinni a gépemről a tananyagot, vagy amin éppen dolgoztam). A félévek közötti költözködésekről (koleszból albiba, albiból nyáron haza, ősszel megint vissza koleszba, stb) nem is beszélve, amikor egy bedobozolt asztali gép miatt kocsit kell hozatni!

    Más kérdés, hogy ilyen esetben nem akarom FullHD-ban játszani a Metro 2033-at meg a Crysist, meg a Black Ops-ot, hanem megelégszem a kompromisszumos megoldással (kisebb felbontás, vagy lejjebb vett grafika).

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák