Hirdetés

Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz GaborGh #38499 üzenetére

    Negatívum...jó legyen, 1-2 dolog, ami nem mindenkinek jön be:
    - fényes kijelző: nekem nincs vele bajom
    - fényes kijelzőkeret is sokaknál kiveri a biztosítékot, bár a legtöbb gép ilyennel rendelkezik
    - max fényerő iszonyat brutál, (ez mindenképp pozitívum), viszont a min fényerő lehetne kevesebb is (volt olyan gépem, aminek a fényerő fele megfelelt a P750 minimum fényerejének; mondjuk én 1-3 fokozaton használom a 8-ból, de lehet valakinek ez is sok lenne beltéren)
    - láttam már jobb webkamerát is (viszont a mikrofonját dicsérte az egyik ismerősöm, azt mondta nagyon tisztán hall)
    - kicsit hangos touchpad gombok (ha annyira nem is hangos, mint pl az Asus K50ab-jé, de ahhoz tudnám hasonlítani)
    - párom Z570-éhez képest hangosabb (bár visszaemlékezve talán az Y570 vagy a dv6 is hangosabb volt a Z570-nél, de hát ez van, a plusz teljesítmény plusz hővel és zajjal jár)

    Komolyan mondom, nem nagyon tudnék durva negatívumokat mondani róla, a fentiek is inkább szőrszálhasogatásra jók. Szerintem egy Asus N55-tel több gondom lenne, kezdve ott, hogy a billentyűzettel nem tudnék megbarátkozni (már az argento-s dv6-nál sem jött be, állandóan a bal szélen elhelyezett gyorsgombokat nyomkodtam CAPS, TAB, stb helyett).

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

Aktív témák