Hirdetés

Aktív témák

  • Drughi

    addikt

    válasz Chaser #3685 üzenetére

    Lehet, hogy nehéz szétkapni, de ebből kifolyólag legalább ez rendesen össze van szerelve.
    Nem azért tervezték így, hogy utána valaki otthon szétkapja, nincs is rá szükség.
    Mikor ezt tervezték, még az ssd nem volt elterjedve, akinek meg nagyobb hdd kell, az bármikor belerakhat 2x ekkorát, vagy külső megoldás...

    Néztem teszteket igen és azok alapján félúton van egy hdd és egy ssd között. Talán a videók alapján az ssdhez van közelebb.
    Az olcsóbb ár és a nagyobb tárhely miatt pedig szerintem jó vétel. Legalábbis olyan laptopba ahol számít a tárhely és nem akarunk még cipelni külső vinyót. Desktopba egyértelműen rossz vétel, de az már más tészta

    Ezért az árért tudtam volna én is egy kingston 64gigás ssd-t venni, de mivel én a programokat, játékokat is oda pakolom, úgy már nem lett volna elég hely.
    Főleg mert én szeretek hibernálni, bár ezt ahogy írtad kikapcsolható.

    Az ssd valóban gyorsabb, ezt senki sem vitatja. Az ez előtti gépem egy TP 500 volt. 40gigás intel ssd plusz egy 7200rpm-es hdd. verhetetlen volt sebességben.
    Viszont ár/érték/felhasználás függvényében szerintem ez a megoldás is megállja a helyét.

    Pixel 7a

Aktív témák