Hirdetés

Aktív témák

  • upszilon1

    csendes tag

    válasz SeniorTilla #2349 üzenetére

    A mikrofon a négyzeten nagyon tetszett

    Ez most komoly? Mert nem láttam utána mosolykát. Így-hát elmagyarázom, hogy az egy teljesen megszokott, tökéletesen szabályos jelzés arra nézve, hogy alul (általában apró-betűs soroknak nevezik) magyarázat, vagy kitétel található, és hogy az így megjelölt szöveg, csak azzal együtt, mintegy "összeolvasva" értendő.

    Egyébként még mindig nem döntöttem, de nem is visztek közelebb a döntéshez. Semmi, ismétlem: semmi olyan információt nem kaptam tőletek, ami utánanézve igaznak bizonyult volna. Azért tessék elgondolkodni. Ez ugye egy műszaki fórum, mégis puszta légből-kapott, és tegyük hozzá: negatív érzelmi dolgokkal vagdalóztok. Rendjén van ez így? Ezzel valódi segítséget adtok a kérdezőknek, vagy csak terelitek őket? Hová? Például az érdekeltségeteknek megfelelő boltokba. Bizonyos nem is olcsó bolt linkjéből feltűnően sokat láttam itt. Vajon miért? Szóval megmondom kerek-perec, nekem nem tetszett ez a hozzáállás amit itt ma kaptam. Egy szégyen ami történt. Tessék visszaolvasni és szégyenkezni az érdekelteknek. Köszönöm!

Aktív témák