Hirdetés

Aktív témák

  • T-unit

    őstag

    válasz Integrator #15 üzenetére

    Vagy alkalmazkodsz ugyebár te is a nagy vga-k "hátrányához" h nagy vga nyílván nagy notiban lesz benne,így a korábban linkelt hd5850-es acer is 17,3"-as méretben lakozik sajnos csak,de mondom ez inkább annak tudható be hűteni is kell már vmivel ilyen izom szintű mini gamer vga-kat,a hűtés meg mint gamer tuningos pc-kben is láthatjuk helyet igényel+-ba és nyílván nehezebb is lesz valamivel.
    Kjelző természetes ott is LED-es ezeknél már mind(összes hd5k-s vga-val szerelt legújabb modeljük led-es amúgy).Ahogy írtam is korábban hiába használom lassan 4. éve a 2. acer gépem,szervíz fogalma nálam szerencsére még ismeretlen,amit acer topikba olvastam meg a szokásos átlag 1-2hét mint pl. asusnál is,attól függ milyen jellegű a meghibásodás,mennyire kell alkatrészt után rendelnie szervíznek is.
    Cseregép sima konzumereknél meg egy álom csupán. :DDD sőt sztem az 1millás üzleti hp notira se adnak cseregépet,ellenben lehet 48órán belül sos-be dolgoznak a hiba elhárításán és vissza is kapod ennyi időn belül,tudtommal ott nagyon komoly már szervíz,ez el is várható a gép áráért.

    [ Szerkesztve ]

    üdv.

Aktív témák