Hirdetés

Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Sziasztok! Nem csak úgy idepottyantam kérdezni, olvasgatom a fórumot, csak nem szólok hozzá, olvasom a véleményeket. Persze, laptopot akarok venni, egy Emachines E520-am van, az megy az asszonynak-gyereknek, nekem meg kéne egy újabb. Amikor megjelent a Dell 5110, az volt a kinézett, de amiket itt olvastam...elment a kedvem. Van kiszemeltem, csak érdekelne a véleményetek, jól okoskodom-e. Szóval amire kellene: Netezés, film, néha egy játék (Far Cry 2, Crysis 2). Otthon, és a kb 500m-re lévő munkahelyem közt lenne hurcolászva, úgyhogy méret-súly-akku üzemidő nem játszik. Ami fontos lenne, az az USB3. 2011 végén már nem akarok USB2-s gépet vásárolni. Ja, és Intel SB procis gép kellene. Szóval dicséritek az 5750-es Acert, de nincs rajta USB3. Van még Acer 5755, ha jól láttam ugyanaz mint a kisebb számú modell, de van rajta USB3. Ő lenne a kiszemelt. Van viszont az Acernek 7750-es gépe, 17"-os, van rajta USB3, és Ati kártyával van az Nvidia 540 helyett. A véleményekből azt veszem ki, hogy jobb az Nvidia. Viszont ez a 17 colos gép alig drágább a 15-ösnél, és hát úgyis lassan az asztali gép kiváltására szánom a laptopot. Ez a két gép a kiszemelt, csak még vacillálok. 150ezer környékén gondolkodom, tudom hogy egy pár ezressel fölé kell mennem, de oprendszer nélkül belefér a nagyobb gép is. Melyiket vennétek?
    Másik kérdés, hogy ugye most van az iskolakezdés, gondolom az árakat felhajtja. Érdemes vásárolni most, vagy várjak pár hetet (Ősszel legkésőbb meg akarom venni), mennek le az árak?

Aktív témák