Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gsx-rr

    veterán

    válasz Tonyk #13137 üzenetére

    És milyen Nas-od van? Mert ezt eddig sehol nem láttam ,hogy Nas-on ez működött volna.

    Asus routeremnél nekem is működött.

    Én a Plexet amúgy azért ajánlottam ,mert még mindig a legjobb alternatíva ,ha nincs lejátszód.
    Most már szinte minden platformon van Chromecast ,Xbox ,azért elég népszerű.

    Mert azt azért tudjuk ,hogy elég sok a gond a dlna-val ,főleg nem Samu tv-nél.
    (nekem is az van mégse folytatja sajnos) A többi márkáról meg már írta valaki előttem ,hogy több a probléma.

    Azt ,hogy tudom megnézni amit mondtál ,hogy mekkora adatbázist generált?

  • kabar

    senior tag

    válasz Tonyk #13137 üzenetére

    Ez szerintem meg távolról sem igaz. Nekem H-s samsung Smart TV-m is van meg egy C-s is, mindkettő 6-os szériából, synology NAS mellett, és messze nem 100%-os a lejátszásra. Persze ezt csak úgy merem mondani, hogy látom mennyivel több fájlt játszanak le a médialejátszók, és a hangormákkal sincsenek megalkuvások. Szóval nem kötözködésképpen, de egy bizonyos szintig jók a smart tv-k, aztán meg elég sok akadályba ütköznek.
    A hivatalos zyxel support meg tényleg nagyon udvarias és segítőkész, volt dolgom velük, a synologysok tanulhatnának tőlök jómodort, meg szakmát is néha.
    Nem kétlem azokat amiket írtál, csak ahogyan én láttam, annak a minidlna-nak a felheggesztéséhez minimum 4-5 cikken át kell magad küzdened és ha nem vagy linux buher, igen sok kérdés fogalmazódik meg benned minden cikk után ami újabb olvasnivalót jelent. De ha nem így van, akkor bocs. De ha már itt tartunk, akkor egy linket dobhatna valaki, hogy mondjuk egy NSA325V1-re step by step hogyan megy fel a minidlna.

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák