Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemethbalazs

    tag

    Sziasztok! Segítségre lenne szükségem.

    Felmerült odahaza az igény egy NAS-ra. Szerintem nincs túl nagy igényem :) Egyenlőre úgy tűnik egy 4 TB-os WD Red kerülne bele. Gyakorlatilag az asztali gépet szeretném vele kiváltani a torrentezésből, és film, zene, média, esetleg programok azonnali elérésére lenne használva. Meg szeretném szüntetni a hordozható HDD-vel való rohangálást a TV és számítógép között. A családban van több laptop, számítógép is, jó lenne ha filmeket, képeket, programokat mindegyikről el lehetne érni. Nem tudom, valaha is kerülne-e bele 2 lemez. Egyenlőre egy 50 MB-es net hozzáférésünk van, minden szoba be van hálózati kábelezve, így vezetéken a gigabites hálózat sem akadály. Árban nem tudok nagyon messzire elszaladni, de minőségi terméket szeretnék, akár használtan is. A halk működés előny lenne. Tudom, sok kritérium, minél olcsóbban :) Viszont ti tudjátok, hogy melyik típus felelhetne meg az igényeimnek :), én nem igazán tudom mi a különbség köztük.
    Pl. Synology DS115j már van 28k-ért, DS118 már 55k, viszont annyiért van DS218j már :)
    Esetleg használtan van Qnap TS-210 18k-ért, gondolom ez nagyon régi.

    Előre is köszönöm a segítséget :)

Új hozzászólás Aktív témák