Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • berserk87

    csendes tag

    Sziasztok! Most tervezem egy új fejhallgató beszerzését. Egy Sennheiser HD202-est néztem ki magamnak, mert nagyon jó véleményeket lehet róla olvasni. Még bizonytalan vagyok mivel nem sokat értek a fejhallgatókhoz. Eddig sajnáltam pénzt áldozni fejhallgatóra és fülhallgatóra, ezért csak 1-2 ezer forintos nagyon gyenge minőségű termékeket vettem, amik pár hónap alatt általában tönkre is mentek. Most valami strapabíróbbat szeretnék választani ami hosszútávon jelentene megoldást nekem. Amúgy maximum 20 ezret szánnék rá. Láttam, hogy ajánlottátok a Superlux HD668B-t, ez sokkal jobb mint a hd202-es? Meg szívesebben maradnék a hd202-es árkategóriájában, de ha tudnátok ajánlani egy olyan fejhallgatót ami nagyon kimagaslik a mezőnyből ár-érték arányban, akkor lehet inkább azt választanám.

  • berserk87

    csendes tag

    válasz fi:zi'k #18015 üzenetére

    Köszi a segítséget. Mégis a sennheiser hd 202 mellett döntöttem, mert nem tudok várni a megrendelésre, mert ilyen nagyon türelmetlen ember vagyok :) Igazából azért mert utaznom kell Pécsre és egy hónapig ott leszek(suli) és addig is szükségem lesz egy fejhallgatóra. Valamint néztem nemzetközi oldalakat és teszteket és alig lehet róla találni bármi infót pl.: testfreaks.com-on semmit se találtam a superluxról. A hd 202 meg ott is nagyon jó értékelést kapott.

Aktív témák