Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    Sziasztok!

    Remélem jó helyre írok. Mikrofonos fülhallgató vásárlását tervezem, ebben kérném a segítségeteket. Nincsenek nagy igényem, ha eddig fülest akartam venni, simán bementem a legközelebbi Media Marktba és választottam egyet. Legutóbb is így tettem és vásároltam 5000 forintért egy Speedlink fülest, amelyet a mai napig nagy örömmel használok nap mint nap. Számomra a hangminősége is megfelelő. Nagyjából így néz ki, de nem pont ez a típus, de az is párnázott, nagy méretű és mikrofonos.

    Ezt azért írtam le, hogy nagyjából be tudjátok lőni az igényeim. :DDD

    Az a lényeg igazából, hogy nagyméretű és párnázott legyen saját mikrofonnal. Árban nem szeretnék 10.000 forint fölé menni, de nyugodtan javasoljatok esetleg ennél drágábbat is ha tudtok, megnézem azokat is.

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

  • KubanitoS

    veterán

    Sziasztok!

    Játékra kellene mikrofonos fejhallgató maximum 20ezer forintért. E fölé nem szeretnék menni árban. Az "ízlésemről" azt hiszem mindent elmond, hogy eddig egy 5000 forintos Speedlink fülesem volt és teljesen meg voltam vele elégedve, de sajnos két évnyi hűséges szolgálat utána ma eltört. Szóval nem kell ide nagyon durva cuccos, nem is vagyok válogatós csak valami normális dolog legyen. Talán annyit még érdemes leírnom, hogy csak olyat szeretnék, amelyik teljesen "befedi" a fülem, magyarán nagy méretű párnázott legyen. A kicsi fülesektől általában megfájdul a fejem.

    Tudnátok javasolni valamit?

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Aktív témák