Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz Cs_Laci #9022 üzenetére

    Nekem mindegy hogy nyitott vagy zárt, a lényeg, hogy kényelmes legyen és minél szebben muzsikáljon. Azon én is gondolkoztam, hogy mi a fene hajthatja meg őket a MM-ban, de ha ugyanaz a forrás akkor a fejesek közti különbség kijön így is úgy is. Nekem most AKG-m van emiatt mindig ezt ajánlottam másoknak is, de azért ma ledöbbentem, hogy a K530as AKG csak árban egy kategória a HD515-el...

    Szombaton pesten leszek, azt hiszem a Zajnál meghallgatok párat, meg elmegyek a Westendbe MM-ba, ott talán nagyobb a választék mint Pécsen.

    Ezek a versenyzők kb.
    Senn HD595/555
    Senn HD25-1 II
    Senn HD280 Pro
    AKG K240
    AKG K271
    AKG K242
    AKG K272

    Egyébként a franc sem érti ezt a számozást amit ezek használnak...

  • jambiyya

    őstag

    válasz Cs_Laci #9022 üzenetére

    Én elnéztem egyszer egy saturnba, és kértem az eladót, hogy vegye magához az általam meghallgatni kívánt fejeseket, és menjünk hátra, ahol vannak cd-k, erősítők. Kértem ezt azért, mert qrvaszar hangja volt az összes fejesnek. Mint kiderült, egy körömhegynyi mp3 lejátszó kimenete volt szétosztva 10 felé. Köpni-nyelni nem tudtam.
    De a nő készséges volt, és elnézést is kért az iménti látványért.
    Épp össze volt kötve egy harman cd, és erősítő (nem emléxem a tipusokra, de hatásvadász leszek: sokszázezer forint volt darabjuk), előkaptam a cédéimet, a nő meg közölte, hoyg maradjak csak, amíg akarok. Na ez így már tetszett. :)
    MM-ban kulturáltabban osztják szét a jelet, de egy PH-s szófordulattal élve: a komolyabb fejeseket nem hajtják ki.

Aktív témák