Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Don47

    tag

    válasz Lewzke #8014 üzenetére

    Udv mindenkinek.
    Fejhallgato vasarlasan gondolkozom a minosegibb kategoriaban. A keret max. 30k lesz, igy -bar meg nem probaltam ki- elsore a Sennheiser HD 555-re gondoltam. Jatekra, zenere, neha filmre. A zene foleg lossless es termeszetesen sztereoban menne, a filmeket es a jatekokat viszont valamilyen Dolby Headphone megoldassal hallgatnam. A problema ott kezdodik, hogy jatekra Xbox 360-at hasznalok, igy itt a Dolby Headphone dolgot nem lehet hangkartyaval/programmal megoldani. Az X360-bol sztereo (2 RCA), vagy 5.1 optikai (DD) hangot lehet kihozni - en mas megoldast nem latok, mint az optikait egy ilyenhez csatlakoztatni, viszont ez a kis egyseg 100 dollar felett lenne. Vannak fejhallgatok beepitett Dolby Headphone egyseggel, ezekrol viszont semmit sem tudok, felveszik-e a versenyt a Sennheiserrel. Ti biztos tobbet tudtok mondani, mit javasoltok?

    szerk.: Eleinte 5.1-es fejhallgatok irant erdeklodtem, de a rengteg negativ velemeny inkabb a jobbfele sztereo fulesek fele terelt. A Dolby Headphone-rol pedig sok jot olvastam kulfoldi oldalakon, egy jo fulessel valoszinuleg dobna a jatekelmenyen.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox Live: Oberst Don47

Aktív témák