Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • oalex

    senior tag

    válasz schawo #20342 üzenetére

    A 770-es 80 Ohmos Pro változtat, és az új sorozatból való.

    Ez így igaz. Az volt.

    A HD800 nekem is csalódás volt. Ha ott lett volna egy 990 pro vagy 880 pro (600Ohm) és nem tudom az HD800 árát, akkor a Beyer vittem volna. Biztos tud valamit, de ízlésék és pofonok. Semmi "WoW" érzés nem volt benne számomra. Nem túl gyakorlott a hallásom, de mindegyik fejesben éreztem a különbséget (egymástól). Lehet, hogy a 800 monitorozásra jó, de zenehalgátasra nem igazán.

    A társaságból legalább 2-en is halottak már K1000 és egyöntetű volt, hogy a HD800 eltörpül mellette. Az ott jelenlévő 10-11 főből tudtommal senki sem volt meghatódva a fejestől. Sem a Bubo sem a Heed CanAmp használatánál.

    A Blackhole13 hiányát sajnáltam a legjobban, mivel kifejezettem össze szerettem volna vetni az Matrix M stage-et, a Bubo-val.

    Míg A osztályban, már csak a fogyasztás miatt sem gondolkodom saját részre ilyenben, de a Heed nagyon bejött nekem, de nem minden zenére jó szerintem.

    További tanulság volt (amiben eddig kételkedtem), hogy a transzport (USB-SPDIF átalakító) tényleg számít és nem is keveset. Eddig azt hittem, hogy túlzás és mítosz a "Jitter" jelenség jelentősége. Azaz, hogy elég sok pénzt költeni a DAC re és az utána következő részegységekre, mert odáig, csak nullák és egyesek vannak (0101001010). Hat nem így van.

    Két transzportot is A/B-ztünk (többen is). Úgy hogy egy (nem is komoly) DAC-ra ment be ugyan arról a notiról a jel. Szal az egész rendszer ugyan az volt (DAC, erősítő, fejes, kábelek, forrás), csak az USB-SPDIF et cserélgettük. Az egyik 13e ft a másik azt hiszem 50e. És beszarás, de bizony mindenki halott a különbséget. Hozzáteszem, hogy "vak" teszt volt. Mi csak hallgatunk és a Zoli cserélgette. Nem tudtuk, hogy melyik megy éppen, de mindenki eltalálta, hogy melyik volt fényesebb hangzású. Én ennek speciál nagyon nem örültem, hisz megint van egy elem amire nem szabad sajnálni a pénzt :O :O :W

    A legemlékezetesebb az egész eseményből az volt, hogy fi:zi'k-nek szó fosása van. Komolyan, be sem ált a szája. ;]

    Jól éreztem magam, a társaság is kedves volt. Előre kicsit tartottam tőle, hogy lesz pár elitista, de kellemesen csalódtam.

    Óriási köszönet a házigazdának a lehetőségért. Nagyon kulturált körülmények: kávé, zizi, ropi, minden volt. Már csak a részeg-fehér-csajokat hiányoltam. :R :R

    [ Szerkesztve ]

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

Aktív témák