Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Nertpaelg

    tag

    válasz Xbean #20090 üzenetére

    Hali!

    Igen, ezt fedezi a garancia, cserélik, ha elég egyértelmű. Az újabbakban már anyagot váltottak, tehát nem kéne jelentkeznie a hibának. Az, hogy milyet kapsz, az persze függ attól, hogy mekkora raktárkészlet volt belőle felhalmozva...

  • Xbean

    tag

    válasz Xbean #20090 üzenetére

    Nos elvittem gariztatni a HD598-ast, 3 napon belül hívott a bolt, hogy mehetek is érte. Teljes készülék csere történt, használom már 2-3 hete és érezhetően kényelmesebb viselni az új fejpántnak köszönhetően. :) A garancia viszont, ha minden igaz nem kezdődik előről.
    Egy dologgal kapcsolatban viszont szeretném kikérni a véleményeteket. Egy éve van meg a fejhallgató és eddig nem szántam pénzt neki való hangkártyára és erősítőre, eddig egy x-fi xtremegamer hajtotta ami végülis nem olyan vészes hangkari. Igaz sokak szerint nem képes kihajtani a fejest hiába csak 50 ohm. Két megoldáson gondolkodtam el eddig. Az egyik, hogy egyszerűen hangkártyát cserélek és veszek egy asus xonar stx-et amiben már van beépített fejhallgató erősítő is vagy DAC-t veszek ( HRT headstreamer ). Szerintetek melyikkel érnék el jobb hangminőséget? Illetve érdemes-e x-fri xtremegamerről váltanom ezekre?
    Zenéből minden félét meghallgatok, filmezni is sokat szoktam vele és néha játszok is.

Aktív témák