Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Shufny

    őstag

    válasz rauschie #13103 üzenetére

    Ez így mind szép és jó, de szerintem te is egyetértesz abban, hogy egy ilyen tervnek úgyse 50k lesz a vége :D. Mert találsz egy baromi jó erősítőt féláron, de az már 30k magában, aztán egy mégjobb DAC -ot és így tovább. Nem azt mondom, hogy lehetetlen jó rendszert kihozni 50 -ből, hanem azt hogy aki beleássa magát ennyire, az utána úgyis vesz még hozzá vagy cseréli majd.

    Egyébként a K601 is meglepően jól passzol goához

  • schawo

    titán

    válasz rauschie #13103 üzenetére

    Ha a használt szóba jöhet, akkor AKG K500/501 is ott van 20k körül. Igaz, hogy 10-15 éves darabok, de elnyűhetetlenek, és a K601-el felveszik a versenyt. De használtakat mindig csak zárójellel, és csak rutinosoknak :)

    @(#13107) t.kristof: thomann.de-n nézegess szét Superlux ügyben. Elmondásod alapján a HD681 (simát) ajánlom. Az elvárásaidnak megfelelő lehet. Az ára magyarhonba 21 EUR az ára (mivel nálunk magasabb az ÁFA) + 20 EUR szállítás, ami összesen kicsit átlépi a keretet (kb 1 ezressel). Viszont ha ügyes vagy, akkor összefogsz valakivel/valakikkel, és közösen rendeltek, megosztva a költségeket. Már több hasonló csomag ért ide itt a fórumon Superluxokból.

    @(#13123) Fera_27: Beyerekkel nincs tapasztalat sajnos. Érdekes, de így alakult ki. Felénk (Magyarország) nem igazán "divatos".

    @(#13124) Pantok: Én meg a G35-ről elég rosszakat olvastam tulajoktól. Ha nincs rendes analóg audió kimenete, akkor vagy vastagon a pénztárcába kell nyúlni, vagy ki kell hagyni a füles opciót. Ha mindenképpen fülest akarsz, akkor először kell valahonnan (ebay?) egy optikai DAC-ot szerezni (30ezer?), amire dughatod a fülesedet.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Aktív témák