Hirdetés

Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz XFreedy #26192 üzenetére

    Az AD900 sokkal univerzálisabb és jobb a 700-nál, csak azt sokkal kevesebben hallották. A 700 nagyon megosztó, mert túl sok mindent csinál másként, mint mások. A legtöbb panasz a közép és a mély vágása miatt éri, ezzel a karakterrel ambient, chillout stb. zenékkel iszonyat jól elvan, de sok mindenhez alkalmatlan (rockhoz pl. szerintem az, bár nem hallgatok olyat). A 900 szerintem abszolút univerzális, de úgy, hogy tudja az AT sajátosságokat is. Nem akarlak lebeszélni az AKG-król, csak tudd, hogy azon túl is van élet. És nagyon sokan nem szeretik az AKG-k (K601/701) nyers hangját, szóval a megosztás nem AT sajátosság. Megvan mindennek a maga előnye, az AT kihasználja a fejhallgató adta extra lehetőségeket, az AKG pedig megpróbál hangfalasnak tűnni, monitorszerű hangzás mellett. Hallani fogsz vele mindent úgy, ahogyan kell, számomra és sokak számára viszont zeneibb lesz egy térrel csaló Audio-Technica, egy színezett Sennheiser stb. Ennyi a különbség dióhéjban. Szerintem hallgass meg néhány másik márkát is előtte, már amennyiben hosszabb távon szeretnéd használni. Jobb lenne úgy dönteni a K601 mellett, hogy tudod: valóban az a neked való.

Aktív témák