Hirdetés

Aktív témák

  • Hix3r

    csendes tag

    Valaki fél éve ajánlotta, hogy Superlux 668B mellé vegyek Audiotrak Prodigy HD2 GradeB-t az ebay-en....

    namost fél éve van meg ez a kártya, de akkora egy trágya, hogy nem is értem hogyan ajánlhatta ezt valaki... Windows 7-em van, a hivatalos driver-t nem lehet installálni, mert kékhalállal kifagy a gép, mindenféle kártya BIOS flash-eket javasolgatnak fórrumokban amit én nem tudok, fogok megcsinálni, hogy félig működjön a hivatalos driver egyáltalán....

    egy VIA ENvy24 dirverrel lehet áthidalni a problémát, de csak félig, a vezérlőpultja egy vicc, kb állíthatod a hangerőt, annyi, ha 48kHz-ről átállítod bármi másra, kifagy a gép, csak az audio out működik semmi más, egyéb k/bemenet a Digital SPDIF en kívül nem működik, pedig van rajta Line-In, és két RCA csatlakozó....

    Microphone input nem létezik rajta, szóval vennem kellett egy USB mikrofont... de ezt leaglább előre tudtam... na csak leírom a véleményem ezzel kapcsolatban hogy más ez alapján is döntsön ha kártyát vesz...

    "It ain’t what you don’t know that gets you into trouble. It’s what you know for sure that just ain’t so."

Aktív témák