Hirdetés

Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz truefx #18261 üzenetére

    Így ránézésre olyan Audio Technica-snak tűnik, így hát elkezdtem rákeresni és találtam is a márkán belül egy erősen rá hajazó modelt: [link]

    Jó kis játék volt, tiszta ph!-s nyereményjáték feelingben voltam, tényleg mikor lesz már újra Ph!-s játék, elég régen volt már. ;]

    Amúgy hogy vagy megelégedve az ex fejesemmel?! :)

    Én ma hoztam haza a HD600-asomat, hát röviden összefoglalva sokkalta, de sokkalta jobb fejes a 668B-nél. :K Nagyobb tér, sokkal részletesebb, eddig kényelmesebbnek is tűnik, gondolom ez nem is nagyon fog változni. Erősítés szempontjából: hát nem tudom, eddig úgy érzem, hogy elég a kártyám hozzá(természetesen beállítottam az extra erősítést a kártyán), bár ezt csak akkor lehetne biztosabban mondani, ha egy erősítővel is kipróbálnám. Mindegy majd pár hónap múlva lehet veszek hozzá egy erősítőt a biztonság kedvéért. :K Pl. valaki mondta, hogy a Hivox-éknak lesz új fejes erősítőjük olyan 25k-ért, na arra lehet benevezek majd...
    Majd letesztelem mennyire zavaró a HD600-as a környezetemnek és ha nem túlságosan, akkor lehet bye-bye-t intek a 668B-nek. :B Bocs, Superlux, de azért! :R :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Aktív témák