Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mqm

    senior tag

    válasz SRII #26267 üzenetére

    [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link] [link]
    Ezek közül a Xornet-et és a Sharkoon-t tudom nyugodt szívvel ajánlani. A többit annyira nem ismerem de kb ezek tűntek ennyiért értelmes választásnak ezen a helyen. (Lehet a többiek tudnak a többire is mondani valamit.)

    Persze nem csúcs sensorok és kapcsolók vannak ezekben sem.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

  • #10691584

    törölt tag

    válasz SRII #26267 üzenetére

    Abszolute egyetértek. "Mi" ilyen kis viccesek vagyunk, az ajánlott egerek többsége nem kapható újonnan magyarországon, az újak pedig drágák. Csak éppen tudod hol hibádzik az okfejtésed pubi? Ott, hogy ha nincs elég pénzed (ahogy nekem és a többségnek SINCS) és/vagy nem akarsz bizonyos összeghatár fölött drága és új "gémer" egérre áldozni, akkor személyeskedő pofázás helyett inkább TENNI kell valamit érte, tetszik érteni? Az egész kib**ott bolygó így működik, elhiszem hogy bizonyos embereknek (példának okádék neked) ez új és fura, de attól még tény. A sültgalamb és a hideg sör nem fog a pofájába repülni senkinek (neked sem) tehát ha jó egeret akarsz olcsóbban, akkor:

    0. Találj ki valami qrvaokosat

    1. Szerezd be asználtpiacról (igen! használtan, mint sokan megtettük)

    2. Szerezd be külföldről (ami több "meló" és várni is kell, de ez van)

    Ha egyiket sem érzed testhezállónak, akkor ne csodát várj (tőlünk, mástól, az élettől, akármi) és ne fikázásban éld ki a sötétségedet, hanem vegyél olyat és annyiért, amilyet akarsz (vagy tudsz) oszt jóvan.

    Megjegyzés: SAJÁT nevemben írtam és kevésbé sunyin/burkoltan, mint te, remélem ezt értékeled. Pár smile-n kiakadtál annyira, hogy lehúzz egy komplett fórumot, ami segítő szándékkal jött létre? Azzta neveletlen tróger ufó mindenségit, ébresztő embeeer! :Y Nekem meg ettől esik le a vakolat!

Új hozzászólás Aktív témák