Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    válasz grabber #156809 üzenetére

    Üdv.Én februárban vettem az első autóm,egy Focus MK1-et.Nekem is sokan ajánlották,nagyon megbízhatóAz enyém 1.6-os benzines,trendline felszereltséggel.Igaz jövő év elején cserélem is,mivel a 350 L-s csomagtartó nekem (ferdehátú) nagyon sokszor kevésnek bizonyult.Mind méretre,de főképp tartalomra.Hárman elmegyünk bevásárolni és már lehet is pakolni a hátsó ülésre.Bár sokszor úgy érzem egy kombi is kevés lenne :D .Személyes tapasztalatom ez idő alatt nagyon pozitív.Egyszer állt meg alattam,mikor is szétment a (lehet még gyári) kuplung.Azon kívül semmi.De igyekeztem is mindent megadni neki,a szükséges rendszerességgel.Fogyasztása nálam olyan 7 liter körül van,kíméletesen hajtva inkább közúton.Kis olajfogyasztása is van,de kézikönyv és szerviz szerint ez még bőven a gyári paramétereken belül van.A rozsdamentes I-es Focus tényleg legenda :DDD ,az én 2004-s autóm is rozsdás a szokásos helyen,belül az ajtóknál alul.De mindent összevetve nagyon jó kis autó,első járgánynak tökéletes.Én is elég sűrűn használom,főleg munkába járásra.Nem mindegy hogy 45-50 perc busszal vagy kb. 17-18 perc autóval.Annyi negatívumot még említenék,hogy nekem (190 cm/110 kg) kicsit kényelmetlen,főleg a lábaimnak.Szinte mindig beverem valahol menet közben.De mentem már vele nyáron majdnem 500 km-t három részletben és nem mondanám hogy túlzottan elfáradtam volna.

    Mindent összevetve nagyon ajánlom a Focust.Megbízható,ha megfelelő odafigyelést kap.Olajszintet rendszeresen ellenőrizni és minden ok.És persze rendszeresen cserélni mindent,ami szükséges :K .És az általad írt árkategóriában már egész jókat találsz.Én 749-ért vettem kereskedésbe.

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák