Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tökmindegy

    senior tag

    válasz Integra #23398 üzenetére

    Nekem ne mond:) Én már végig jártam ezt annó,szerencsémre nem maradt a nyakamon egy ilyen vas sem ,de mint régebben mondtam,én ilyen autót 4 milla alatt nem is néznék és még az is necces.
    Ez egy komoly autó ,idézőjelben komoly pénztálcával rendelkező embereknek.
    Ha ezt nem veszi figyelembe az ember akkor lesz fejvakarás a későbbiek folyamán.
    És sokszor ezek a 3 millás vasak már a 2. -3.-4. tulajtól vannak akik már nem tudják megtenni ,hogy megadják a kocsinak azt ami kell,amúgy külsőre ,belsőre ember meg nem mondja ezekről ,hogy hány évesek. Ahol lakom ott is elharapódzott ez a fajta hozzáállás,jelennek meg a nagy ódik,bömbik ,mergák,osztán látom,hogy hetekre eltűnnek szerelési célzattal,vagy nem is mozdulnak velük.

    Apropó. Reggel jövök megyek,és a keresztúri ,kerepesi kereszteződésben (nem működtek a lámpák) egy Polo,összeakadt egy új suzukival. A polo eleje kicsit sérültnek látszott a swift jobb első kereke meg a fél eleje elpárolgott. Nagy csatt nem lehetett de csodálkoztam a sérülés nagyságán.

    Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

Új hozzászólás Aktív témák