Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shreky

    tag

    Elért engem is a végzet, és használtató vásárlás felé kacsingatok, de olyan vagyok mint a törpefalu amelyiknek nincs polgármesteri hivatala.

    Maximum 1 gurigát szánnék rá. Sajnos panelos vagyok, így nincs garázs, szóval valami olyat vadásznék, ami viszonylag bírja az időjárás viszontagságait. Ritkán fogom használni, körülbelül havi 100-200km, így benzinesben gondolkodom, de a lényeg az lenne hogy beleférjen egy bicikli hátra, ha kikapom az első kerekét. Viszonyításképp egy 5 ajtós G Astrába, illetve egy 5 ajtós Fábiába ez sikerült előre döntött hátsó ülésekkel. A fogyasztás és a fenntartás, és az olcsó javíthatóság is lényeges lenne, így valami kisebb, könnyebb kasznis autókat nézegettem 1 tonna alatt, de mivel nem vagyok szaki jó lenne pár tipp, tanács. Konkrétan eddig a Smart Forfour-okat nézegettem a műanyag panelos kaszni miatt, hogy az hátha nem rohad annyira, illetve az anyaautóját a Mitsubishi Colt-okat, de nem tudom hogy egy 2006 körüli modell milyen állapotú lehet ezekből.

    Előre is köszi a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

Új hozzászólás Aktív témák