Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mustang08

    aktív tag

    LOGOUT blog

    Sziasztok!
    Pár hete autókeresési lázban égek. Amit szeretnék az egy jó állapotú, sportosabb, lehetőleg 3 ajtós kompakt. A rendelkezésre álló keret az max. 900.000 Ft, de inkább 800 e Ft.
    Amit eddig néztem 206-osokat, azok vagy irgalmatlanul túl voltak árazva, vagy volt valami nagyon drágán javítható nyűgjük. De most komolyan 860 e Ft egy 1.4-es Peugeot-ért?
    Puntóból az 1.2-es 80 lóerős nem nevezhető sportosnak, és a facelift utániak még szépnek se.
    Az Alfákról már lebeszéltek a magas szervizköltségek miatt, illetve a 3 csillagos EuroNCAP se valami fényes.
    Honda Civic 1.4 Sport jó lehetne, csak marha messze van.
    Ugyanígy Toyota Corolla G6.
    Citroen C4 Coupe 1.6 HDI még a részecskeszűrő nélküli verzió: nekem nagyon bejön a formája, de félek a magas karbantartási költségektől. Tényleg kell?
    Van még egy '94-es 1.8-as Mazda 323 F, ami tulajdonképpen megfelelne minden elvárásomnak, azonban biztonság szempontjából nem lehet a legfényesebb.
    Hyundai Coupe: Megnéztem, tetszett alapvetően, azonban amit néztem, azt másnapra el is vitték, illetve elég erős a menetzaj a kocsiban.
    Szerintetek merre induljak? Én akarok túl sokat túl kevés pénzért?

Új hozzászólás Aktív témák