Hirdetés

Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz feel good #9578 üzenetére

    hát, az én fékemnél nem sok jobb van gyárilag szerelve autóra, a mai napon árultakat is figyelembe véve.., a motorom nem nagy, de jó sok nagyobb motor is megirigyelheti a megbízhatóságát, a minőségét, technikáját és a teljesítményét, mindezt megfejeli egy városban használt 9.5 literes átlag, nulla olajfogyasztással, váltóban csak márkatárs rúghat labdában, olyan kényelmes recarom van, ami még sok luxusverdában található mindenfelé állítható csodamicsodákat is megszégyenít, de frankón, ezt már nagyon sok 15 millás autó tulaj megjegyezte.. aztán agyon van csavarozva merevítésekkel elöl-hátul etc..
    ok, 15ös felniken megy virsli gumikkal, tudom hogy egy corsa is megy már 17essel, ez van..
    majd lesz pótolva 16ra, amit még az ésszerűség megenged és nem megy a csapágyaim és az lsd rovására:)
    ja, és nagyobb csomagtartója van mint egy corsának és még egy babaülés is befog férni hátulra. :)) bár ennek még jó pár év..
    ja, és a fehér céges zsírúj mondeoban feszítő menedzser apukák a lámpánál, akik azt hiszik hogy nekik milyen király a fehér autójuk, a pöffeszkedésből hirtelen megrogynak az ülésükben, ha begurulok melléjük, (meg az összes többi divatfehér autó mellé), mert tudják hogy az ő fehérük az nem fehér, hanem championship white az.. mindenki tudja hogy kié az igazi "fehér".. :D

    ok, ép elméjű ember nem vesz integrát ez tény, ezt bármikor aláírom, mert ez egy teljesen beteg vas, teljesen elmebetegeknek, egy istenverte pitbull a kietlen szerpentinekre és kanyarokra, de ugyanakkor ebben a kategóriában talán a legracionálisabb döntés. maximálisan megbízható, a képességeihez mérten messze elviselhető a fenntartási költsége, bár néha én is szentségelek, de hát ez van.. :DDD

    bár az a cajgatartó nekem is hiányzik hátulról, bár kibírom:))

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Aktív témák