Hirdetés

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Sziasztok

    Bár még nem aktuális, de már elkezdtem autókat nézegetni. Valamikor a télen szeretném lecserélni a 94-es Carina e-t egy kicsit újabbra. Bár nagyon félek a cserétől, hiszen egy hihetetlenül jól összerakott autót akarok lecserélni és előre nem lehet megmondani milyen lesz az újabb. A megbízhatóságot és olcsó fenntartást ugyanúgy elvárnám az újtól is. Mivel 2m magas vagyok, ezért elöl szükséges a nagy hely, de hátulra nem kell óriási hely. Legtöbbet egyedül, vagy kolléganőimmel használom, így, ha 4 személynek kényelmes, akkor nekem már jó. Dízel kizárva, csakis benzines jöhet szóba. Árban a Carina +500k lesz a határ (az összeg már most is megvan, akár most is vehetném, de karácsonyra akár több is lehet) tehát olyan 1M környékén nézegetem az autókat, de inkább 6 számjegynél maradjunk.

    Amiket nézegettem: Almera, Primera, Mondeo, Focus, Octavia, Corolla. Almera-ról tudom, hogy szintén egy nagyon jó autó, feltételezem a Primera is. Corolla mivel toyota szintén jó, de a többiről nem igazán tudok. Mondeok nagyon olcsónak tűnnek nekem, de nem értem miért, hiszen sok helyen nagyon dícsérik a benzineseket, Focusról semmit nem tudok, Octavia-ról szintén. Talán még a IV-es Golfot is belevehetjük. Avensis-t is belevehetjük a sorba, hiszen 75%-ban ugyanaz mint a Carina, de ezekből szerintem csak 1M felett lehet jót kifogni. Mondjuk inkább meg se szólalok a 4 évvel ezelőtti 650k-ért vett tökéletes állapotú Carina-val :)) (mára 2 helyen jött ki rajta rozsda, egyik egy beletolatás eredménye, másik meg egy csavaré, eladás előtt elemcsere aztán jólvan)

Aktív témák