Hirdetés

Aktív témák

  • Kickass

    őstag

    válasz lsc #28037 üzenetére

    ugyanez be van téve nekem is könyvjelzőnek, a fent emlitett tipusokból van vagy 25-30 könyvjelzőm főleg használtautóról, persze mivel ezek nagyrésze 15-19 autó igy is ugy is meg kell nézni őket, az első lépés pedig ugyis a helyi kereskedések bejárása lesz, egyenlőre főként azt szeretném tudni a felsoroltak közül melyiknél mire kell figyelni (ugy tudom minden autotipusnak van jellegzetes betegsége ami előbb utóbb kijön) illetve a már fentebb emlitett alkatrész beszerezhetőség, valamint h alapvetően azok közül egy rangsor felállitása megbizhatóság terén (optimális helyzetet tekintve ahol az autó alapvetően jó állapotú nincs szétrohadva/hajtva)

    este ha lesz kedvem lehet belinkelem egy kommentbe azokat a hirdetéseket amik felkeltették a figyelmem

    E-Max: akkor szerinted Honda vagy 146, a BMW-kel egyébként ugy vagyok h lehet ennyiért tényleg nem lehet találni de ugyis szerelő ismerőssel fogok menni, és ha azt mondja h ez elmegy most aztán költened kell rá valamennyit akkor lehet mégis bevállalom

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák