Hirdetés

Aktív témák

  • gamer0101

    aktív tag

    válasz Voyage #28014 üzenetére

    Na látod erre szoktam én azt mondani, hogy akkor menj egy 10 éves autóval márkaszervizbe vagy komoly, nívós szervizhelyekre, ha túl sok a pénzed és nem tudsz vele mit kezdeni. Ott megoldják, hogy megszegényedj. Apám kocsiját 400k-ért akarták megcsinálni...(nem kábel baja volt, hanem konkrétan nem indult el csak úgy, hogy szinte már majdnem kifolyt a cucc az önindítóból a rengeteg tekerés után...) végül ismerős dízel szaki belenézett és a nagy szakszerviz, márkaszerviz adagolócsere javaslata helyett, könyékig járt egyet a motorban, hidrotőkéket pucolt, kompressziót meg ilyeneket állított vissza gyári értékekre és ma is pöcc-röff indul és megy mint a mérgezett egér a gép. Össz-vissz volt 30 ezer forint a szervizelés..és nem közeli az ismerős, szóval nem azért volt ennyi.
    Innentől kezdve én ha csak nem égetően fontos nem vinnék ilyen idős kocsit olyan helyre ahol csak lehúznak...
    Lehet, hogy az Astra-t is megmutatnád egy egyszerűbb autóvillamosságban jártas embernek, 10-ed annyiból meglenne...lehet fikázni...én így látom a dolgokat ennyi aljas próbálkozás után.

Aktív témák