Keresés

Hirdetés

  • Ghost of Tsushima technikai teszt

    gp A Ghost of Tsushima a Sony eddigi legnépszerűbb PC-s átirata, mely megelőzte még a God of Wart és a Spider-Mant is. De vajon maga a port is hozza az ehhez illő technikai minőséget?

  • Az LG elengedi a feltekerhető tévéket

    ph Nem tudták lenyomni a gyártási költségeket, kevés fogyott belőle, drága maradt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kristof9094

    senior tag

    válasz membrandj #84476 üzenetére

    "Nagyon erőlteted ezt a minnél olcsóbb lap dolgot,de csak az általad felsorolt dolgok megérnek 2-3k-t szerintem."

    Akkor figyelmesebben kell olvasnod.

    Senki nem erőltet semmit, csak amit leírtál az nem igaz. Én mindig írok H81, és B85 alternatívát is, így a kérdező eldönti, melyik a pénztárcájának megfelelő.

    Ez nálad azzal egyenlő, hogy "illik" a B85. Miért illik?

    Mert vannak rajta olyan csatlakozók, amibe lehet hogy soha semmi nem lesz dugva?
    Mert bizonyíthatóan kevesebb a meghibásodás, vagy hosszabb az élettartam?

    "Értem én,hogy ez nem az amd,de ez olyan,hogy xy meg majd azzal jön,hogy végülis a GPS táp se rossz, nem egy codogen szint."

    A példa abszolúte rossz, ugyanis itt ténylegesen kimutatható/tapasztalható a minőségbeli különbség.

    "Ez az én személyes véleményem, nem kötelező elfogadni."

    Ismételten nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy amit leírsz, az nem igaz, vagy legalábbis légből kapott, nem bizonyítható. Ez pont olyan humbug mint az, hogy az Asrock szarabb mint más márka. Oké, hol a meghibásodási statisztika?

    "Alapból h81m-hds-t írtam,de ha már rákérdez,hogy nem e járna jobban 2-3k-val drágábban más lappal, akkor az a válaszom,hogy DE..."

    Ezzel egyetértek, csak te azt írtad, hogy "jobb minőségű", ami nem igaz.

    Nem veled szemben akarok ezzel támadólag fellépni, csak tényleg olyan dolgokat írjunk le ami igaz is...

    [ Szerkesztve ]

    Audi A4 B5 1998 | Mercedes Benz E200 W210 1997

Új hozzászólás Aktív témák