Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZTE_luky

    aktív tag

    válasz palfitom #180224 üzenetére

    (Ha itt eltekintesz a fehértől, akkor Strix B650E-F Gaming lenne a leginkább javasolt.) Ezen különben sokat gondolkoztam. Az Asrock B650E és a Strix B650A külsőre nekem szinte ua, ha nagy különbség lenne a fehér B650hez képest, lenyelném, de kinézetre a B650 elképesztően mutatna. Persze soha nem hagynám h a kinézet a teljesítmény rovására menjen. A B650E-F miért lenne jobb választás? Ha összeségében nézem valszeg a B650E-F mellett kéne döntsek, hisz árban azért nagy különbségek vannak közöttük. Ha nem foglalkozok a színnel 95k, ha jó a fekete-fehér 104k viszont ha a teljesen fehér B650 meleltt döntök 121k. (kép)

    VGA: a 4070 kb. 5-10%-kal erősebb általánosságban, tehát ekkora felár teljesen elfogadható lenne. Köszi, akkor inkább az RTX 4070 felé hajlok

    Igen, 2 vagy 3 elöl beszív, 1 hátul kifúj, ez kielégítő felállás. (ráadásul a konfigod egyáltalán nem egy "kazán") Oké, akkor ha jár 3-4 darab a házhoz, használom a hozzávalót, ha nem kiegészítem a fent linkelttel, de akk 4 darab fölé nem megyek összesen.

    Táp: Pl. egy MSI MAG A850GL white 47k-ért elég jó választás lehetne. Szuper, köszi az ajánlást, ez valóban sokkal pofásabb lenne, bár ha a fekete alaplap nyer, nem érzem azt h szükséges lenne, de a fehér alaplaphoz teljes siker

    "Egyébként mivel egyáltalán nem csúcskategóriás alkatrészeket vennél, ezért szerintem nem érdemes várni." Igen valahol volt egy ilyen sejtésem, h erre vonatkoznak az új cuccok, köszi így már tárgytalan :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák