Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dolus81

    újonc

    Sziasztok!
    Olvasom a tavalyi hozzászólásokat, amikkel egészen mostanáig egyet is értettem. Nekem tavaly május óta van ilyen telefonom, eddig teljesen meg voltam vele elégedve, most viszont előjött a rosszabbik énje. Nem tudom, a leírtak alapján tudja-e valaki azonosítani a problémát. Kezdődött minden azzal, hogy elkezdett kidobálni a alkalmazásokból, egyre gyakrabban jelent meg a "sajnos leállt" hibaüzenet, ilyenkor nem egyszer le is fagyott, csak az akkukivétel volt megoldás. Többször újratelepítettem, de hiába. Közben tönkrement (tehát semmilyen eszközzel nem olvasható már) az SD-kártya, valószínűleg a telefon nyírta ki, de beletettem egy újat, hátha... Mostanra annyit sikerült azonosítanom, hogy az SD-kártyán lévő tartalmak elérésével van baja (mindegy, hogy Link2SD-vel vagy App2SD-vel tettem rá), ami a telefon belső tárhelyében van, azt eléri, az SD-kártyát viszont csak minden újraindítás után egy ideig. A fájlkezelő általában látja a tartalmat, de pl. a fényképeket nem menti rá, az mp3-lejátszó kidob menet közben (vagy el se kezdi a lejátszást), tehát nagyon instabil minden.
    Mivel az SD-kártyát (nagy valószínűséggel) megölte, egyértelmű hardverhibára gyanakodtam, de ennek ellentmond, hogy reboot után mindig, ill. bizonyos esetekben egyébként is el tudom érni az SD-kártyát, ahogy kell. Kinek van valamilyen ötlete, mi lehet a megoldás?
    Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák