Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • cnor

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szerintetek mennyire éri meg az árát most az SE Xperia Neo?

    Telenor - Általam használt tarifacsomag mellett: 56k HUF

    Kicsit nagyon eljárt már az idő szeretett Samsung Galaxy Spicám helyett, na meg itt van a készülékváltás ideje is. Legfőbb szempontjaim: Játék csak minimálisan (akkor is maximum logikai darabok), előlapi kamera videohíváshoz és egy jó minőségi hátlapi kamera fotózáshoz.

    Tudom tudom... fotózásra vegyek fényképezőt. Van is, szóval ne fussuk le ezeket a felesleges köröket. Csak annyit akarok, hogy a mobilom is a lehető legtöbbet hozza ki a saját kategóriájában.

    Szóval most 50-60k körül van ennél jobb is?

    Amit ma megtehetsz, halaszd holnapra! - Garfield

  • cnor

    csendes tag

    válasz Picicicus #29027 üzenetére

    Akkor van értelme a független telefonnak ha nem akarsz elköteleződni újabb X évre a szolgáltatódnál. Én kb 1-2 évente áthordozom a számom másik szolgáltatóhoz ha van olyan ajánlata ami miatt érdemes. "Hetvenes" a számom, de a T-nél egyszer és a Pannonnál (Telenor) meg már kétszer járt. Idén pedig visszavittem a "gazdihoz".
    De van egy másik telszámom (az már nem munkához hanem személyes) ami már sok éve a T-nél van (még eredetileg Westel-es előfizetés volt). Annyi hűségpontom van, hogy igencsak zsíros kedvezményekkel tudok készüléket váltani. Ez is egy előny. Döntsd el!

    Saját kérdés: Kicsi asszonkám' telefont váltana, mert egyrészt elavult a mostani, másrészt meg unja a gombnyomkodós SMS írást. Egy Xperia minit néztünk ki neki, de nem tudom, hogy érdemes-e azt megvenni (nem vészes az ára szerencsére), vagy nagyot spórolva elég lenne-e neki az X10 Mini? Email, MSN, Facebook, Skype, zenehallgatás és egy kis netezgetés lenne a cél vele (utóbbi nem túl hangsúlyos, de azért az is kell).

    A Mobilaréna teszt szerint frankó telefon, meg sokkal jobb, mint a régebbi modell. De mivel az ember szeret spórolni ezért megkérdezem: Érdemes ezen? Vagy van annyival jobb az új modell? Azért ő sem akar akadós, döcögős rendszert.

    Amit ma megtehetsz, halaszd holnapra! - Garfield

  • cnor

    csendes tag

    Múltkoriban barátnőm telefon váltásához kértem segítséget, most meg magamnak.

    Szóval megtetszett az SE Xperia Mini nekem is, mert nincs szükségem tepsi telefonra, de kellene már valami ami leváltja a korábbit. Gondoltam rá, hogy megérheti-e a felárat a Pro változat, de nekem nagyon nem jön be annak a billentyűzete... kényelmetlen és nem szabályos a gombok elrendezése.

    A képernyőt bökdösve kényelmesebb számomra, meg ott van variálási lehetőség. Szóval nyugodt lehet, vehetek sima Minit is?

    Amit ma megtehetsz, halaszd holnapra! - Garfield

  • cnor

    csendes tag

    Csak arra értettem, hogy jelent-e annyi pluszt a fizikai billentyűzet, hogy megérje a felárat? Gondolom nem megszokhatatlan számomra sem (nekem egy kicsit kényelmetlen, hogy teljesen egymás alatt-felett vannak a gombok, nem úgy, mint egy rendes billentyűzeten).

    Amit ma megtehetsz, halaszd holnapra! - Garfield

Aktív témák