Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Dicker #16906 üzenetére

    Kipróbáltam a Desire HD-t, szereintem picit lassú volt, de a tesztpéldányon v2.1 Android futott, szóval gondolm v2.2 gyorsít rajta. Számomra amúgy pont a 4,3 hüvelykes kijelző a bejövős benne.:D

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz MikroTikker #16916 üzenetére

    Szóval ha jól értem: Legyen több, mint 2 év support, legyen jó játékra, és legyen kevsebb, mint 80 000Ft? Ha találsz ilyet, akkor küldesz egy privit?;] Ez a konstrukció engem is érdekelne.:D ;]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Karma #16920 üzenetére

    Én jobban szeretem a mindent egyben típusú kütyüket. Tudom akkor most az iPhone-t fogod ajánlani, azzal meg csak az a bajom, hogy nem 4-4,3 hüvelykes a kijelzője és nincs flash (igen, tudom, hogy iPod-ban sincs).:D Egyébként kivárom a CES/MWC híreit, szerintem aki telefon vásárlás előtt áll, ennyit már érdemes várnia.

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz korpicschess #16928 üzenetére

    Én nem ragaszkodom a 80 000Ft alatti árhoz, csak az előttem szóló kommentjéből gyűjtöttem ki a feltételeket és arra írtam, hogy engem is érdekelne.:) Engem az Optimus 2X és társai indítanak majd be.:D

    LA_COSTE minden topikban belémkötsz?:DDD Nem leszünk jóban.;]

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    Sziasztok! Lassan lejár a hűségnyilatkozatom, és szeretnék új telefont venni. Nokia 5800-ám volt eddig. Már több jelölt topicjában is jártam, de ne mtudok egyszerűen dönteni. Azt tudom, hogy sem Nokiát, sem Symbianos telefont nem szeretnék többet, meg nekem a Galaxy S sem jön be. Az új telefonnal kapcsolatban:

    -100 000 Ft-ot ne haladja meg az ára (független lehet a telefon illetve Telenoros; bónuszprogrammal lejjebb tudom nyomni a készülékárat!)
    -Kijelzője legyen 4 hüvelykes vagy nagyobb

    Én főként telefonálásra, sms-ezésre, zenehallgatásra és rengeteg internetetzésre használnám (wifi és mobilnet is). Csináltam egy listát, de ezt csak a véleményeitek után írom le, mert nem akarlak titeket befolyásolni. Előre is köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    Látom nekem senki nem válaszol, ezért újra próbálkozom.:D Andridos telefont szeretnék venni, 100 000 Forint lenne a felső határ (lehet kártyafüggetlen illetve Telenoros a telefon, bónusszal úgyis le tudnám nyomni az árat). Telefonálásra, sms-ezésre, zenehallgatásra, videónézésre és internetezésre (erre a leginkább, wifi+mobilnet is) használnám. Fontos lenne még számomra a legalább 4 hüvelykeskijelző. Én a Samsung Galaxy S2, HTC Desire HD, HTC Incredible S, LG Optimus 2X és LG Optimus 3D-re gondoltam...Szerintetek melyik lenne a lewgjobb választás? Illetve lenne valakinek egyéb javaslata a felsoroltakon kívül? Köszönöm a segítséget!
    Szerk: Galaxy S nem bejövős, HTC Sensation meg iszonyat drága függetlenül, Telenornál meg ugye nincs.:(

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    Sajnos ez azért nem így van, hogy nem kell kompromisszumokat kötni. Hozzáteszem én csakis gyári rommal szeretném használni leendő telefonom. Optimus 2X-nek, amint olvastam, azért rendesen vannak gondok a szoftverével (a kijelzős dolog butaság amúgy, megnéztem azóta egy csomó kijelzőt, és a 200 000 Ft-os laptopig csomó helyen tapasztaltam hasonlót). SGS2-nél melegedéssel és kijelző elszineződéssel vannak gondok(bár már olvastam olyat, hogy szoftverfrissítés megoldja). A Desire HD és Incredible S elég gyorsaknak tűnnek, a kettő közül nekem mondjuk az Incredible S szimpatikusabb. Ezekkel csupán annyi gondom lenne, hogy a jövő a többmagos Androidos telefonoké, és nem biztos, hogy megfelelő választás ennyi pénzért egy egymagos HTC. Aztán ott van még az Optimus 3D, ami nekem mondjuk tetszett a Mobile Meetingen, de ugye még sokat nem lehet róla tudni, meg ugye 2.2-vel jön...De LG igéri a 2.3-at erre és az Optimus 2X-re is (amitől sokan, köztük én is a megváltást várják). Szerintem a HSZ-emből jól látszik a tanácstalanság és a bizonytalanság, szóval nem olyan egyszerű a helyzet....

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz sinead #22702 üzenetére

    Szia, olvastam amiket írtál! Köszönöm a véleményed! Még mindig nem sikerült döntenem. Viszont a Tisztelt fórumrársak férreértettek...Nem akartam játszani az újgazdag hülyegyereket (nem is vagyok az)...Csak szeretnék egy megbízható, full extrás okostelefont, ha az 100 000 Ft akkor 100 000 Ft...Például laptopra nem áldoznék 2 fillért se, amit én elvárok, azt hozza egy SGS2 is, és sokkal kompaktabb, plussz kibír 1 napot sok nyúzással, amire egy laptop nem képes. Alapvetően az a problémám, hogy hajlandó vagyok kiadni 100 000 Ft-ot, de azért akkor tényleg ne kelljen semmilyen kompromisszumot kötni, mint pl egy fele annyiba kerülő telefonnál. SGS2, LG Optimus 2X, LG Optimus 3D és HTC Incredible S továbbra is a jelölteim, mind kapható Telenornál (SGS2 kb egy hét múlva, 3D pedig majd jön kicsit később)...Optimus 2X 2.3-ától én sokat várok, ha nem ad az LG semmi jót, akkor kilőve. SGS2-nél egyre többször olvasom, hogy a melegedést szoftveres gond okozza, Samu úgyis javítja majd. HTC Incredible S nagyon lenyűgözött videókról, gyengéje, hogy 1 magos, és ki tudja ez meddig elegendő (én másfél, 2 évre tervezek). Optimus 3D-től pedig sokat várok, nekem a 3D nagyon bejön, lesz@rom, hogy még fejlődnie kell a technikának, imádom, Mobile Meetingen bejövős volt. Szóval ez a helyzet...tömören..khmm, elég hosszú lett.:D

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz sinead #22706 üzenetére

    Optimus 3D függetlenül 10 000Ft-tal olcsóbb a ,agyar Expansys-nál, mint az SGS2.:D Lg-s srácok anno mondták is, hogy nem sokkal lesz drágább, mint a 2X. Amúgy tényleg nemsokára jön, Trénél már fentvan a hamarosan érkezik oldalon, Telenorhoz is jön akkor hamarosan. Hát én SGS1-et nem ajánlanám neked. Én csakis gyári rommal használnám (nem tudom, hogy te hogyan), engem már 625-ször sírba tett volna az SGS1, azok alapján amit kollégámnál és megnyomkodáskor láttam...Pentile matrix nem olyan vészes, csak nem kell 3 cm-ről nagyítóval nézni a kijelzőt. Egyébként ha Telenor nagyon irreális árakat talál ki, akkor elképzelhető, hogy otthagyom mostmár őket. 7 év hűségemért ne nézzenek tök hülyének...Előző telefonod hogy lopták el ha szabad megkérdezni?:(

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Dhampir #22713 üzenetére

    Alapjároton tényleg korrekt volt a sebesség, ezt mindenféleképpen aláírom, de aztán egyszercsak derültégből villámcsapásként jött a lefagyás mikor a feladatkezelőt nézegettem. Kolléga telefonjával történt ez a konkrét eset. A telefon 5 percig hevert az asztalon sötét kijelzővel, és csak utána tért magához. Hasonlót tapasztaltam anno MM-ben is mikor kipróbáltam. És mondom én tuti nem tennék rá főzött romot, szóval vagy jó gyári rommal vagy akkor sehogy. Android verziószámot viszont nem tudok sajnos mondani, lehet, hogy csak frissítenie kellett volna a kollégának illetve MM-ben is csak 2.1-el volt kirakva, nem tudom, mindesetre rémisztő volt a jelenség.:D

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Joe bácsi #22717 üzenetére

    Ha ez vicc akart lenni, akkor haha.:D Ha komolyan gondoltad, akkor gondolom nem magadnak lesz a telefon, javasolom vegyen az illető egy használt iPhone-t, aztán majd ütlegel téged, hogy milyen kis bénácska a telefon:D
    aggleány: HTC Wildfire esetleg?

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    Azta mindenit...T-mobile beárzta az Optimus 3D-t!!! Média mánia S csomaggal 85 000 Ft!!! Ez azért elég olcsó!!:Y:Y:Y Mondtam én, hogy kb 10 000-15 000 Ft-tal lesz olcsóbb az SGS2-nél, senki nem hitt nekem.;]

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz aggleány #22728 üzenetére

    Katt a linkre!;) Hát szerintem érdemes megvárni a 3D tesztjét, érzésem szerint a BOG-ék javában tesztelik és a héten vagy jövőhéten jön a teszt Mobilarénán.;) Hidd el, médium vagyok, bejönnek a jóslataim.:) Jó amúgy ezt arra alapozom, hogy volt egy előzetes írás a 3D-ről múlt hét végén, és abból sejtem...

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz aggleány #22731 üzenetére

    Amit írtál az szerintem teljesen logikus, és én ezt férfiemberként ismerem el.:D Mindenképpen érdemes megvárni a tesztet, mert a hardver ha minden igaz rendben van, ezzel 2X-nél sincs probléma, viszont a szoftver lehet nagyon gáz, lásd 2X. Az a baj, hogy perpillanat nem tudok neki más vakus telefont mondani ebben az árkategóriában, ezekkel a feltételekkel, de még gondolkodom, keresgélek hátha van valami.:)

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz aggleány #22734 üzenetére

    Sokan nem bíznak az LG-ben...Én a bizalmamat az itthon lévő számos LG cuccra alapozom (Flatron TV, Flatron monitor, 2 minihifi, dvd driveok, stb, stb.), amikkel sose volt még semmilyen gondunk. Bár hozzáteszem, sose volt még LG telefonom.:) Hardver rendben van, ha csinálnak egy normális szoftvert végre, azonnal rohanok LG telefont venni.:D Megnéztem közben a HTC Wildfire S-t. Szerintem még az jó lehet neki, egész jóra sikeredett, és jobbra cserélték a sima Wildfire bénácska kijelzőjét. Ha az se mjó neki, akkor Galaxy ACE-re kéne mindenképpen rávenni.:D

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz GyéBen #22741 üzenetére

    Galaxy Ace vagy HTC Wildfire S esetleg a T-mobilenál, mindkettő 35 000 Ft Média Mánia S csomaggal.

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Joe bácsi #22779 üzenetére

    Szerintem amíg ilyen agresszívan, trágár stílusban nyilvánulsz meg senki nem fog segíteni. Másik, szidod az összes oprendszert és gyártót, mégis mit ajánljunk neked? Szépen programozz otthon magadnak egy olyan oprendszert ami tökéletes, meg tervezz hozzá egy telefont, gyártasd le valakivel, új is lesz, jó is lesz...

    sinead: ÚÚÚ, nagyon ajnálom...:( Ilyen pofátlanságot, hogy az utcán kikapják a kezedből...:( Ez a halálfélelmem egyébként, hogy drága szeretett telefonomat ellopják.

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    Ez így azért nem teljesen igaz, hogy szolgálatótól kár telót venni...Szolgáltatónál akkor jársz jól, mikor rögötn a telefon megjelenésekor vásárolsz. Konkrét példa: perpill az SGS2 istentelen drága függetlenül, Trénél és Telenornál 5000 Ft körüli havidíjjal pedig 99 990 Ft.
    Amúgy ma beárazta a Telenor az SGS2-t, egész hamar megjött hozzájuk, csekkoljátok az oldalt!:)
    Joe bácsi ha így folytatod elvisz a szívbaj, remélhetőleg...:DD

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Joe bácsi #22814 üzenetére

    Mostmár tényleg jó lenne ha emberi stílusban nyílvánulnál meg, nem hülyének nézve mindenkit! Lehet, hogy őstag vagy, igazából nem érdekel, de ez a stílus kezd nagyon irritálni, és amúgy sem járja!

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Dotcom #22820 üzenetére

    Jó értjük a viccet, pár HSZ erejéig amit művel talán még vicces is volt...:U De az, ahogy megnyílvánul másokról, és elvárja a segítséget, mindent és mindenkit lehülyézve, ötleteink sz@rok szerinte...hát segítsen neki a halál.;]

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz rumos14 #22892 üzenetére

    Igen meg kell várni, ugyanis a szolgáltató teszteli a telefont a frissítéssel, és ha jóváhagyják, akkor lesz elérhető szolgáltatói telefonra. De nem kell aggódni, mert nekem pl Nokia 5800-ánál (Telenoros!) ez úgy nézett ki, hogy minden apró frissítést engedett a Telenor, és a frissítés bejelntésének napján elérhető volt vagy max másnap.

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Cyberpunk #22906 üzenetére

    Lehet, hogy az Android még nem használja ki a 2 magot, de Edgelaszlo és én is hosszú távra szeretnénk telefont venni, 1 év múlva biztos ki lesz használva a 2 mag. Ha most egymagosat vennék tuti a fejemet fognám 1 év múlva, hogy miért nem szántam még a dologra egy kis pénzt, és vettem 2 magosat. Lényeg a lényeg, aki hosszú távra tervez annak szerintem jó választás a 2 magos...

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Cyberpunk #22910 üzenetére

    Világos, csak az a probléma, hogy eladtam az 5800-ám és perpill egy 3310-esem és egy 3110 Classicom van, nincs az az Isten, hogy megvárjam míg tényleg ki lesz használva a 2 mag (jövő év eleje/közepe?).;] Okostelefon kell, most, átmeneti telefon se jó megoldás.:D Ezt csak azért írtam le, mert kettőnk helyzete közel sem azonos. Ha lenne egy DHD-m én se cserélném le még, de látod nekem nincs.:D Más, tudom a mostani egy köztes állapot, de jelenleg már nem ruháznék be 100 000 Ft-ért (tisztességes garival) egy DHD-ba, Incredible S-ről is azért próbálom lebeszélni magam. Akkor lenne értelme megfontolni a dolgot, ha az 1 magosoknak gyárilag 1Ghz fölött lenne az órajele, mondjuk egy jó 1,5GHz (nem főzök romot, Galaxy S új 1,4GHz változatát pedig nem venném meg). Szóval neked nincs értelme még váltani, én meg viszont gondolva a jövőre már inkább 2 magosat választanék, és akinek van pénze mindenkinek a 2 magosat javasolom.:)

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz petiked #22954 üzenetére

    Optmius 2X hardveres hibátlan, ettől nem kell félned, viszont perpillanat a szoftverrel vannak még kisebb-nagyobb gondok...Én azt tudnám javasolni, hogy Optimus 2X-nek mindenképpen várd meg a gyári 2.3-as frissítését, és utána dönts. Ha minden igaz hamarosan jön...Én is telefon vásárlás előtt állok, én is gyári 2.3-ra várok, ezt csak azért írtam.:D Galaxy S-re általánosságban jókat szoktak írni, GPS-sel szokott gond lenni időnként. Nagyon közelről nézve picit szemcsés a kép a pentile mátrixos elrendezés miatt. iPhoneról nem sokat tudok, szép a kijelzője:)

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz P-SZ-S #23015 üzenetére

    SGS2 meg melegszik, és sárgul a kijelzője, legutolsó információim szerint még azt se lehet tudni, hogy szoftveres vagy harveres hiba...
    Optimus 2X szoftverével komoly gondok vannak (újraindul a telefon, nem jelzi a hívásokat, lefagy töltés közben, hangszóró rosszalkodik hívás közben).
    Valaki írta a ZTE Bladet is: Egész gyors a telefon egyébként (haverom gyári rommal használja, milliónyi alkalmazást töltött le), a kijelzője nagyon szép, a gond az üzemidő.
    Incredible S: gyakorlatilag ami volt minimális szofveres hiba, azt a HTC megoldotta a 2.3-al nagyon stabil és gyors, nem tapasztaltak hibát a tulajok 2.3-al (részletesen kifaggattam őket, mert Incredible S az egyik jelöltem). A kijelzője szebb, mint a DHD-nak és az akksija is jobban bírja, kijelző csak minimálisan kisebb, mint a DHD-ban. És Telenornál egyébként érthetetlen módon olcsóbb, mint a DHD.
    Galaxy S: Szép az Amoled, de zavaró lehet a túlszaturáltság, valamint engem zavar a pentile mátrixos elrendezés (engem pl zavar, olyan csíkos a képe), állítólag gyors a mindennapok során.
    iPhone 4: Nincs rádió és Flash.:D Meg nekem kicsi a kijelzője.:D Másba tényleg nem tudok belekötni.:D

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz sinead #23025 üzenetére

    Cyberpunk: Azért írtam, hogy érthetelen, mert független piacon a DHD olcsóbb, mint az Incredible S, Telenornál meg pont fordítva.
    sinead: Én napokig faggattam az Incredible S tulajokat, tényleg kivétel nélkül 100%-ig elégedettek voltak. Szerintem ez a kijelző kérdést kezded kicsit túlgondolni.:) Az összehasonlító tesztek azért tudnak férrevezetőek lenni, mert ott rögtön látszik minimális eltérés is. Gondolok itt arra, hogy az egyiken 0,001 másodperccel előbb tölt be a böngész vagy éppen kicsit szebb a kijelző. De ezeket a dolgokat a mindennapok során észre sem veszed, mert csak 1 telefon van a kezedben, nem kettőt nyomkodsz egyszerre, hogy a két telefon közötti különbséget keresd...
    Pont a 2X topicjában beszéltük, hogy ezek a 2 magosok még elég defektesek, mindegyiknek van valami elég nagy hibája (Atrix bugos/lassú, 2X fos szoftver, SGS2 melegedés/kijelző sárgulás, Sensation death grip, azaz iPhone-hoz hasonlóan elmegy /csökken a jelerősség pl: a wifinél). Arról meg már ne is beszéljünk, hogy a 2X 2.3-as frissítés4e csak ősszel jön, hacsak az LG megint nem tol rajta...
    Cyberpunk: Pontosan ahogy Cyberpunk mondja, az SAMOLED fehér megjelenítése elég pocsék, netes oldalak többsége pedig a fehér/fehérhez közeli színt használja...

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz r4z #23030 üzenetére

    A videó amit láttam a következő képpen nézett ki a dolog, a forma simán a kezében tartotta a telefont, úgy hogy a telefon belesimult a tenyerébe, de nem szorongatta a telefont! Egyébként vannak szerte az interneten képek, amiken be vannak karikázva az antennák és az érintkezők...
    Hardveres hiba a kijelző sárgulás? Fantasztikus...
    Én szoktam úgy fogni a telefont, hogy a tenyerembe simul.:D:D:D Akkora kezem van, hogy a Galaxy Tabot simán átérem kersztbe, kényelmesen tudnék vele telefonálni kis túlzással...;)

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz sinead #23035 üzenetére

    Jajj Isten ments, nem akarlak lebeszélni/meggyőzni arról, hogy milyen szempont szerint válassz telefont.:) Csak láttam, hogy régóta kerülgeted ugyanazt a kérdést és nem jutottál előrébb, azért írtam, hogy kezded kicsit túlgondolni a dolgot, pont mint én, mert én is kezdek ebbe a hibába esni. Megszállottan keresem a tökéletes telefont, de hát olyan nincs.:) Annyit tudok neked mondani, hogy ha neked a kijelző a legfontosabb, akkor válassz aszerint, csak nem árt a telefon többi funkciójára is vetni egy pillantást, nehogy aztán kiderüljön, hogy az adott kütyüvel gondok vannak. Jelen esetben gondolok az SGS2-re, ami tényleg melegszik és tényleg sárgul a kijelzője, de nem mindenkinek. Egyébként az MP3 lejátszóm Samsung, OLED kijelzője van, hidd el nekem, totálisan olvashatatlan napfényben, semmi de tényleg semmi nem látszik belőle, leárnyékolva sem.:D

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz sinead #23041 üzenetére

    Ezt az OLED dolgot csak leírtam neked, hogy megrémülj, bocs gonosz voltam.;] De egyébként meg gyönyörű képe van annak az OLED kijelzőnek, csak napfényben használhatatlan. (Amúgy 2007-es az MP3 lejátszó, szóval nem mai darab, azóta sokat fejlődtek/változtak a kijelző technikák). Alapvetően nekem az a bajom, hogy én egy jó 2 éves távlatban gondolkodom, így jobban megérné egy 2 magos telefon. Viszont félek, hogy ha megveszek pl egy SGS2-t én is belefutok egy hibás darabba, és attól is félek, hogy az SGS2 ezen hibáját nem fogják tudni megoldani. Valaki mondta, hogy mit várunk ha egy ilyen hardvert belepréselünk egy 8,5 mm vastag műanyaghéjba...És félek, hogy igaza van.:(

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz sinead #23044 üzenetére

    Motorola Atrix csak ezért tetszett, mert pont ilyenre vágyom én is. Egyébként elég lenne számomra egy billentyűzet is ami bluetoothon csatlakozik a telefonhoz, ezek a 4.3 küröli kijelzők számomra már megfelelően nagyok. Lehet, hogy azt fogom tenni, hogy várok július közepéig, úgyis megyünk nyaralni július 11-én egy hétre, hazajövök és akkor döntök végérvényesen a témában. Addigra kiadják a frissítéseket is. Amelyik telóhoz nem jön frissítés vagy nem oldják meg a gondját, azt kihúzom a listáról, így dönteni is könnyebb lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz r4z #23050 üzenetére

    Samsung Galaxy S II coming soon... Csak annyi, hogy a Galaxy S2 már megérkezett.:D Egyébként tényleg merész állítás a kollégától, hogy az Android minden körülmények között gyors...:D

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz r4z #23055 üzenetére

    Biztos vagy te abban, hogy SGS2-t akarsz?:) Bár így legalább lesz egy telefonod, és egy üveg főzőlapod...2 in 1...tiszta jó üzlet így leírva.;]

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz sinead #23243 üzenetére

    Szia! Na mai napon elmentem a Mamutban lévő Telenor boltba, meglestem az Incresible S-t, DHD-t, Optimus 2X-et, és az SGS1-et. Meg jártam a Vodánál és Trénél is, előbbiben az iPhone 4-et és a Galaxy Tab 10.1-et néztem meg, utóbbiban az Optimus 3D és a csoamgok/szolgáltató váltás felől érdeklődtem. Incredible S és a DHD kb ugyanazt hozzák sebességben, menüben ez a lapozgatás elég fura, simán azt mondanám hogy szaggat icipicit. SGS1 és 2X fényévekkel gyorsabbnak tűntek. SGS1 nekem nem jön be, ennek vannak szubjektív és objektív okai is, így azt le is tettem. DHD jóval drágább, mint az Incredible S, így azt is szépen letettem, minek venném két egyforma dolog közül a drágábbat?:D Na innentől jött az érdekes rész, Incredible S vs. 2X. Kezdőkérnyő: tényleg döcög egy picit a 2X, de nem olyan vészes, mint ahogy azt a fórumon túldramatizálják. Lényeg itt az Incredible S nyert. Menü görgetés, itt utcahosszal a 2X a nyerő. E-penis (azaz Benchmarkok) szintén 2X. Internet. Betöltési sebességről nem nyilatkoznék, révén 2X mobilnetet IS pedig wifit használt. IS a beágyazott flash tartalmakkal kimondottan nehézkesen boldugult olykor, volt hogy nem is töltötte be azokat vagy csak jóval később. Görgetés, érdekes módon kb ugyanaz a sebesség. Beágyazott videók. IS nagyon csúnyán elvérzett, 2X simán lejátszott bármit. Tecső, IS szintén nagyon csúnyán elvérzett 480p-ben fel is adtam a küzelmet révén a videót nem tudtam végignézni így hangminőségről sem tudok nyilatkozni. 2X gyönyörűen játszotta a videókat, fülessel gyönyörű hangja volt! (Mindkét készüléknél hagytam, hogy letöltse előre a videókat 480p-ben és úgy játszottam csak le őket!). Kijelző. 2X IPS panele egyszerűen gyönyörű, IS-t mellérakva látszik, hogy óriási különbség van a kettő között. (SGS1 és 2X között viszont szerintem nincs akkora különbség, mint 2X és IS között). Végszó: a kirakott IS-en 2.3.3 volt. A kirakott 2X-nek hibátlan volt a kijelzője, nem világított be oldalról a háttérilágítás! Arra jutottam, hogy bár a 2X szoftverével vannak biztos gondok, de számomra nagyon bejövős! Megvárom még azért a 3D-t nagyon kíváncsi vagyok rá, Trénél nem tudta a nő megmondni, hogy mikor lesz raktáron.:( iPhone 4-et is megnéztem, szép volt meg minden, de azért ott is vannak picurka lassulások. Galaxy Tab 10.1 pedig kimondottan szaggatott helyenként, igaz nem néztem meg milyen szoft volt rárakva. SGS2-t hol lehet kipróbálni? Az még nagyon érdekelne. Bocs a hosszú HSZ-ért.:D

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Cyberpunk #23286 üzenetére

    Sebbesség különbség nincs a 2 eszköz között.;] Tudtam, hogy valaki belém köt majd, de nem tudtam már átírni a HSZ-t.;] Gondolod IS-en nem 10.3-as flash volt? Ez nem is jutott eszembe, csak megijedtem a diafilmtől amit 480p-ben láttam.;] Mind1, 2X nyert számomra a kipróbált telók közül. Az a főképernyő laggolás erősen fel van fújva, nekem úgyis kb. 1 főképrnyőm lesz, probléma ezzel megoldva.:D Meg akarom még nyomkodni az SGS2-t és az Optimus 3D-t, utána döntök majd...

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz edgelaszlo #23282 üzenetére

    Én ma Saturnban nyomogattam meg a SGS2-t. ott úgy van, hogy szólni kell a srácnak, hogy szeretnéd ezt és ezt kipróbálni, tehát nincsenek úgy leépülve a telók. Azt kell mondjam, semmi nem volt a telefonon szinte, semmi nem is futott a háttérben, voltak azért lassulások rendesen.:( 2X simán sokkal gyorsabb a menüben például. Meg ahogy fordigattam a telefont, szörnyülködve néztem a kijelzőn, hogy a fehér háttér a döntögetés hatására zöldül.:( Meg kézbefogni is sokkal jobb a 2X-et, sokkal minőségibb, mint az SGS2. Szvsz csalódást okozott az SGS2, bár nekem az SGS1 se jött be. Szóval már csak 2X vs. 3D meccset kell leharcolni.

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Cyberpunk #23346 üzenetére

    Ez azért nem igaz, hogy az LG nagyon döcög. Pont ma volt szerencsém egy totál gyári állapotú SGS2-höz. Anámiciók nélkül is vannak apróbb akadások, de ha be vannak kapcsolva az animációk azért szépeket tud laggolni az SGS2 (2X ezzel szemben teljesen akadásmentes a menüben). Jobb képeket csinál, mint a 2X ezt aláírom. Mindegyik ilyen kaliberű kütyü melegszik kicsit egyébként, az SGS2 állítólag viszont nagyon.:D A Saturnos emberke - kivételesen nagyon hozzáértőt fogtam ki - azt mondta, hogy a kijelző sárgulás a ragasztó miatt van, de idővel elmúlik a jelenség. Kézbefogni viszont nagyságrendekkel jobb a 2X-et. A kijelzőről csak annyit, hogy a böngészőben Samsungon fehér volt a háttér és ahogy forgattam a telefont, láttam, hogy a zöldül a kép. Egyébként ettől eltekintve jó ez Super Amoled+, de szerintem az LG féle IPS-nek is gyönyörű színei vannak. Szvsz a Saturnos azt mondta nekem, hogy vannak dolgok amikben jobb az SGS2, de semmiképp nem éri meg azt a plusz pénzt és a kipróbálás után én is erre jutottam.

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Cyberpunk #23350 üzenetére

    Egyébként pedig az LG direkt az én böszme ujjaim miatt hagyott akkora helyet a kijelző alatt. Ez az első telefon amin meg tudom nyomni az érintőgombot anélkül, hogy rányomnék a kijelzőre is. Szóval számomra ez is pozitívum.:D De most legalább ennyi fórumozás és nyomkodás után ugyanott tartok mint februárban az MWC után: vagy a 2X-et vagy a 3D-t veszem.:D Az SGS2-nél viszont néztem, hogy 833mb a ram. Ez azért van ,mert 1 gigabit a ram vagy mert a rendszer az 1 gigabájtból lefoglal alaból is 167mb-ot?:F

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz jooker82 #23498 üzenetére

    És a Telenorhoz mikor jön az Optimus 3D?

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    Sziasztok! Bár ez nem kimondottan ide tartozik, nem találok jobb helyet ahol segítséget kaphatok (Bluetooth headsetes topic eléggé haldoklik).:) Mono Bluetooth headsetet szeretnék venni apukámnak születésnapjára, az ár 10 000 Ft-nál ne legyen több. Jelenleg Nokia telefont használ (5130 XpressMusic). Nem nagyon vagyok otthon a témában, ezért kérem a segítségeteket. Itt az oldalon elolvastam a bluetooth headsetes cikkeket, azok alapján kinéztem a Nokia BH 212-t, anak már elég jó ára lett a teszt óta. Elegendő, ha egyszerre 1 készülékhez lehet csak csatlakoztatni, és nem valószínű, hogy über szeles helyen használná.:) Ha valaki tud segíteni ezek alapján azt nagyon megköszönném!:R

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    Nem tudjátok véletlenül mikor jön már végre az Optimus 3D? Vaterán láttam egy aukciót, ahol már az eladótól előrendelhető, és mostanában lesz a szállítás, de hát ki tudja, hogy az emberke honnan szerzi be...

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    Sziasztok! Immáron 1628-adik alkalommal segítségeteket kérem telefonvásárlás ügyében. Ár, hááát 110 000 Ft max, de nem gond ha jóval olcsóbb a telcsi:). Nagyon fontos lenne számomra 4,3 hüvelyk közeli kijelző méret. Legfőképpen internetezésre használnám, filmnézésre, zenehallgatásra, sms/telefonlás. SGS2 akármilyen csili-vili valahogy nem nyűgözött le, meg zavar, hogy a készülék döntésével zöldül a kijelző:S, cserébe viszont jó drága. Sony Ericsson Xperia Arc-ról mi a véleményetek? Amiket eddig olvastam róla mindenhol jókat írnak. Optimus 3D-hez még nem volt szerencsém, mi a véleményetek róla, hol lehet egyébként kipróbálni? Cyberpunk a kérdés kimondottan hozzád szól:D: Desire HD-t érdemes még venni? Milyen gyors gyári rommal? Flash támogatás miatt gondoltam elsődlegesen az Androidra, de megmondom őszintén tetszik a WP7 is a gördülékenysége miatt, csak a netezés ott nem a legjobb tudtommal...WP7 telefon tulaj véleményére kíváncsi lennék böngésző tekintetében, mert bejön nekem a HTC HD 7. Segítségeteket előre is köszönöm!

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Loituma69 #26029 üzenetére

    Szia! Elsősorban mire kellene? Szimpatizálsz esetleg valamelyik oprendszerrel?

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz pusi1981 #26558 üzenetére

    Egyértelműen a Galaxy S2. Megrögzött maximalista vagyok telefonok terén, de egy rossz szót nem tudok mondani az SGS2-re...Öcsém valamelyik nap startlap játékokat játszott rajta, simán mentek. Én is mindenféle földi jóval szoktam kínozni böngészőt, eddig nem találkoztam oyan oldallal, ami szaggatott volna.;)

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz bsanya #30802 üzenetére

    Szia!

    Először azzal kezdeném, hogy nem fogsz tökéletes telefont találni...SAJNOS! Én Galaxy S II-t használok egy ideje, imádom a kicsikét.:) Sensationt és az összes többi telefont oda vissza veri, ismerősöm vadiúj legfrissebb szoftos Nexus S-énél is gyorsabb...Nekem mondjuk a kamerám rosszalkodik, két kis foltot rak minden képre, de majd viszem megcsináltatom, nem nagy probléma, úgyse szoktam fotózni...Nem tudom, te milyen hibákról hallottál?

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Gergőke88 #30808 üzenetére

    Neked a kijelző szürke háttérnél, alacsony fényerőn okés? Nekem minimálisan sárga, persze szigorúan csak nagyon alacsony fényerőn, szürke háttér esetén. Valamelyik nap a telenor boltban megnéztem egy SGS2-t csak úgy kíváncsiságból...Az a szerencsétlen teszt telefon konkrétan nem tudott egy fehér színt kipréselni magából, minden tök sárga volt rajta max fényerőn is, azóta nem panaszkodom a sajátomra.:D Igazából a kamera modulom az amire azt mondom hogy tényleg rossz, meg időnként panaszkodnak, hogy rosszul hallanak, szóval a mikrofonok körül lehet még valami. Meg én nem vagyok elégedett a fülhöz tartott hangszóróval, időnként tök érthetetlen amit mondanak nekem, pedig amúgy tök hangos...Jó most mindenkinek elvettük a kedvét az SGS 2-től:D

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Dhampir #30816 üzenetére

    Nem azt mondtam én se hogy masszívan sárga, de a szürke megjelenítés nem a super amoled plus erőssége, cserébe viszont tökéletes a többi szín, főleg a fekete és a zöld. Én az előlapi hangszóróra gondoltam, tudod amit a füledhez tartasz. ;) Amúgy meg imádom, csak nagyon maximalista vagyok ilyen téren, és minden apróságot azonnal kiszúrok. Villámgyors szép és jó nagy...:D Tényleg jelenleg kapható legjobb cucc.

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz Dhampir #30821 üzenetére

    Jó, épp csak rápillantottam és benéztem a mondatot, ez van, csak egy kommentár nem szerződés, de a képességfejlesztőmmel dolgozunk az ügyön.:) Az IS szó nélkül valahogy úgy állt bennem össze a mondanivalód mintha te külön, kimondottan csak a hátlapi hangszóróra gondolnál. A diszleksziás rész ki nem felejtése remélem örömmel töltött el téged.;) Írásban nehéz megmondani hogy nekem szántad vagy csak a szomorú statisztikát közölted, de szerintem abszolút mellőzhető lett volna...

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

  • Davidoff91

    aktív tag

    Sziasztok!

    Engem nagyon érdekel ez a Motorola Lapdockos megoldás. Valaki esetleg próbálta már a Lapdockot? Nekem igazából filmezésre meg netezésre kellene (tehát amire elvben való...). A Firefox és a Flash amúgy frissíthető rajta? Magyar kiosztású klaviatúrát ha csatlakoztatok hozzá azt kezeli a lapdock? Nagyon köszönöm ha valaki tud segíteni! Egyébként a magyar expansys-on 108e Ft+szállítási díjért az emberhez vágnak egy Atrix 1-est és a hozzávaló lapdockot...Illetve most van 30%-kal leértékelt RAZR-jük is, szóval nem tudom mi legyen.:S

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Aktív témák