Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • norton2

    csendes tag

    Sziasztok!
    Előre is bocsánat, tuti 1000 és 1x feltették ezt a kérdést már itt, de már a sok olvasgatástól teljesen kiégett az agyam és bizonytalan vagyok. Egy Samsung Galaxy 3 és egy SE X8 között vacilálok, ebben kérnék segítséget Tőletek. Olyan szinten nem tudom mi legyen, hogy szinte kétóránként gondolom meg magam. Galaxyról olvasni jót is rosszat is, hallottam, hogy belassul/ lefagy, X8-nál pedig a képernyő fakósága aggaszt, Blade-t pedig nem ismerem annyira, hogy merjem számbavenni.
    Ti a fenti két készülék közül melyiket ajánlanátok, ha telefonálás/SMS íráson kívül gyakran játszanék vele(fontos a minél több program) és ebookolvasásra is használnám. Ami még fontos, hogy viszonylag megbízható wifi legyen. Fényképet/videót évente kétszer csinálnék, tehát ez nem lényeg. Az árat viszonylag belőttem, többet nem szeretnék költeni rá.
    Vásárlást a ballagási akciók idejére tervezem pénztárca kímélés végett ;)

  • norton2

    csendes tag

    válasz krisztian112 #18007 üzenetére

    Köszi a választ, valami ilyesmi kellett, hogy tudjak dönteni. Azért megvárom a ballagási akciókat, mert csak kártyás telefont szeretnék venni és hátha az a 37 ezer kicsit kevesebb lesz. Akkor már csak ki kell találnom, hogy függetlenítem, hogy mehessen bele telenoros kártya. Biztos van valami egyszerű mód, de én leragadtam az 5-7 évvel ezelőtti trendeknél :)

    Krisz: Visszaolvastam kb 6-8 oldalt de a fent említett több éves lemaradásom miatt nem tudtam teljesen eligazodni pro és kontra ügyben:)
    Remélem hamarosan egy X8as tulaja leszek :)

    [ Szerkesztve ]

  • norton2

    csendes tag

    Egy elég buta kérdést szeretnék feltenni :)
    Kiválasztottam milyen telefont akarok, csak még azt nem tudom, hogy szolgáltatónál vagy Média Marktban vegyem e függetlenül.
    Meg tudom valamiből állapítani, hogy ha az eladó kihozza a doboz, hogy az bontatlan e?
    Nem emlékszem, hogy ezeket a dobozokat celofánozzák e úgy mint a DVDket, olyan keresztbe műanyag szalagot meg fél perc alatt pakolok rá én is szóval attól még nem bontatlan.
    Azért kérdem, mert annyi helyről hallani hogy alig használt / szervízelt darabokat adnak el újként, hogy nem szeretnék mellényúlni.

Aktív témák