Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz sinead #23243 üzenetére

    Szia! Na mai napon elmentem a Mamutban lévő Telenor boltba, meglestem az Incresible S-t, DHD-t, Optimus 2X-et, és az SGS1-et. Meg jártam a Vodánál és Trénél is, előbbiben az iPhone 4-et és a Galaxy Tab 10.1-et néztem meg, utóbbiban az Optimus 3D és a csoamgok/szolgáltató váltás felől érdeklődtem. Incredible S és a DHD kb ugyanazt hozzák sebességben, menüben ez a lapozgatás elég fura, simán azt mondanám hogy szaggat icipicit. SGS1 és 2X fényévekkel gyorsabbnak tűntek. SGS1 nekem nem jön be, ennek vannak szubjektív és objektív okai is, így azt le is tettem. DHD jóval drágább, mint az Incredible S, így azt is szépen letettem, minek venném két egyforma dolog közül a drágábbat?:D Na innentől jött az érdekes rész, Incredible S vs. 2X. Kezdőkérnyő: tényleg döcög egy picit a 2X, de nem olyan vészes, mint ahogy azt a fórumon túldramatizálják. Lényeg itt az Incredible S nyert. Menü görgetés, itt utcahosszal a 2X a nyerő. E-penis (azaz Benchmarkok) szintén 2X. Internet. Betöltési sebességről nem nyilatkoznék, révén 2X mobilnetet IS pedig wifit használt. IS a beágyazott flash tartalmakkal kimondottan nehézkesen boldugult olykor, volt hogy nem is töltötte be azokat vagy csak jóval később. Görgetés, érdekes módon kb ugyanaz a sebesség. Beágyazott videók. IS nagyon csúnyán elvérzett, 2X simán lejátszott bármit. Tecső, IS szintén nagyon csúnyán elvérzett 480p-ben fel is adtam a küzelmet révén a videót nem tudtam végignézni így hangminőségről sem tudok nyilatkozni. 2X gyönyörűen játszotta a videókat, fülessel gyönyörű hangja volt! (Mindkét készüléknél hagytam, hogy letöltse előre a videókat 480p-ben és úgy játszottam csak le őket!). Kijelző. 2X IPS panele egyszerűen gyönyörű, IS-t mellérakva látszik, hogy óriási különbség van a kettő között. (SGS1 és 2X között viszont szerintem nincs akkora különbség, mint 2X és IS között). Végszó: a kirakott IS-en 2.3.3 volt. A kirakott 2X-nek hibátlan volt a kijelzője, nem világított be oldalról a háttérilágítás! Arra jutottam, hogy bár a 2X szoftverével vannak biztos gondok, de számomra nagyon bejövős! Megvárom még azért a 3D-t nagyon kíváncsi vagyok rá, Trénél nem tudta a nő megmondni, hogy mikor lesz raktáron.:( iPhone 4-et is megnéztem, szép volt meg minden, de azért ott is vannak picurka lassulások. Galaxy Tab 10.1 pedig kimondottan szaggatott helyenként, igaz nem néztem meg milyen szoft volt rárakva. SGS2-t hol lehet kipróbálni? Az még nagyon érdekelne. Bocs a hosszú HSZ-ért.:D

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Aktív témák