Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz adp #12389 üzenetére

    Ez volt a bajom vele:

    http://mobilarena.hu/tema/re_htc_desire_a_vagy_nem_titkos_targya/hsz_2951-2951.html

    Tehát igazából semmi komoly bajom nem volt vele, valószínűleg csak kifogásokat kerestem, mert megint iphone-t akartam. Az valahogy kompaktabb volt, viszont ezzel együtt unalmasabb is - az androidhoz képest sokkal korlátoltabbnak éreztem. Persze lehet, h hülyeségeket beszélek.

    Mindenesetre megint megnyomkodtam egy iphone 3GS-t és valahogy már nem éreztem azt a "hű ez kell nekem"-érzést, amit régen, amikor megvettem a 3G-t. Sőt, valahogy kicsinek és fakónak tűnt már a kijelző is Desire után (pedig kb 2 hónapnyi 3,7 után nem kellene ezt érezni szerintem).

    Aztán rájöttem, hogy nem fogok 2 év rabságot vállalni egy telefonért vagy függetlenül 2x annyit fizetni mint egy Samsung galaxy S-ért, hiszen az is teljesen jó lesz nekem. Akár még egy Legend is vagy amit már írtam a Wildfire, vagy akármi, amin hallgathatok zenét, megnézhetem a leveleimet, stb (most átmenetileg egy fapados Sagem-mel nyomom.. hát, sokszor már el sem viszem magammal, úgyis elérnek a céges telefonon... ).

Aktív témák