Hirdetés

Aktív témák

  • atesss

    addikt

    Üdv !
    Egy barátom szeretne venni okostelefont, a következők lennének az igények:
    - Wifi
    - A fő felhasználás Voip telefonálás lenne (Skype; vezetékest ingyen "hívós"; vagy akár fizetős, amivel mobilt is lehet hívni)
    - Mobilnetet is ajánlottam neki, hogy most már nem annyira drága, de még gondolokozik rajta, mindenesetre HSDPA kéne bele.
    - Netezés --> viszonylag nagy kijelző kéne

    Használtan akar venni, 50e körülig, de lehet esetleg kicsit több, kevesebb is, attól függ mit tud.

    E52-t és E75-t nézett (előbbit 40e körül látott, utóbbit is valami 50 vagy 60e-ért), ezek jók lennének, könnyen kezelhető, gyors, csak az a gond, hogy igazából kicsi a kijelző.
    És itt jön a következő gond, hogy teljes érintőkijelzős (tehát numerikus bill. nélküli) telefonokkal nem igazán van megbarátkozva (amúgy én sem...), de asszem itt a kijelzőméret miatt kénytelen lesz.
    Vagy miket tudtok ajánlani, aminek min. 2,6" kijelzője van, és nem érintős ?
    Csak azért ne legyen olyan óriási darab se...

    Igazából WinMobilos telókból kérnék segítséget, mert azokhoz nem nagyon értek manapság.
    Mi az ami használtan beleférhet 50, esetleg 60e-be ?
    Garancia kéne hozzá.

    Illetve Symbian "Touch"-ról meg szintén nem nagyon tudok, ilyet nem is fogtam még kézben sosem.
    Mik a tapasztalatok vele stabilitásról, kezelhetőségről, meg szoftverkinálatról (VOIP programok ugye főleg) ?
    5800-t néztük, de talán egy kicsit túl drága.
    Létezik egyáltalán más Symbian "Touch"-os (amúgy mi ennek a "hivatalos" neve a Symbian OS 9.4 Series 60 5th edition-on kívül ? ) teló a közép / felső-közép kategóriában ?

Aktív témák