Hirdetés

Aktív témák

  • Revolit

    senior tag

    Voltam ma t-mobile üzletben, DHD-t akartam venni, mondta ügyintéző csaj, hogy nincs. Elgondolkodtam az árlapot nézegetve, közben elkezdte sorolni, hogy mik vannak még. Mondom igen, de én DHD-t akartam volna, igaz, hogy vannak más preferált mobiljaim, de inkább átgondolnám még. Erre a nő gyakorlatilag lebaszott, hogy miért, azok is ugyan úgy androidos felülettel rendelkeznek :DDD Na mondom ő se bonyolítja túl a mobilvásárlást :)
    Mindenesetre nagy volt a kísértés, hogy válasszak egy telót ott helyben, de az ilyen hirtelen jött döntések sosem szoktal jól elsülni... úgyhogy a véleményeteket kérném még egyszer utoljára, ma java részét megtapogattam, de a véleményetek is érdekelne :K

    Amire használnám (prioritási sorrend szerűségben):
    -Telefonálás :P
    -Net
    -Zene (rádió jó dolog ha van, de azért nem létszükséglet)
    -játékok
    -e-book (azért nem vinném túlzásba de olvasgatnék néha-néha)

    Így hirtelen ennyi. Amiket kinéztem:
    -Defy (Zene része nagyon jó, olcsó, erős hardver)
    -Optimus black
    -SGS plus
    -Arc (nagyon jól néz ki, de igazából a dizájnt fizettetik meg :( ez még mindig elég drága nekem)
    -Play (egész lement az ára
    -És végül tetszik a mini is, a pro volt kiállítva, de még bill-el sem volt az igazi a netezés...

    Szerintetek? Itt nyilván nagy különbségek vannak árban, elvileg 80-90k-t szánok rá, de hitelre lesz úgyis, tehát végülis ha nagyon-nagyon megéri a drágább, akkor belefér...

    Jajj, a DHD-t kihagytam amit venni akartam ma :DD Szóval annak is lement az ára, 4,3", és jókat olvastam róla. Igazából ha lett volna nekik ma azt meg is vettem volna... Érdemes még DHD-ba ruházni?? :F

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák