Hirdetés

Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Karma #15816 üzenetére

    Almára is rálestem, de az ip4 ami összevág kb az igényeimmel (af, led minimum!), az elég húzós árban, a simkártyám meg néha kell más eszközbe is... a régebbi almák meg ahogy hallom a frissítéstől sebességben 'letérdeltek'?! (ph) Régebben még a hackelés is negatívum volt (pár kollegának ájpodra is kellett valamit 'okozni'), de ma már mindegy; normális hw-hez ma már mindenütt alapáron jár a szí... ... sw-es szabadság. (Fentebb elénekeltem már hogy rég nem használatra kész dolgot vásárolunk szerintem.)

    Ha lenne (elég) GW620 használtan már csak nettó pár nap szabadidő kéne hogy menetkészre vágjam és ti nyaggatásotok helyett ismerkedjek közelebbről a rendszerrel, de az (ideiglenes?) átköltözést is rühellem, időm is kevés, és bele is fáradtam az ilyen szórakozásokba (jó, mikor újratelepítem már egész gyorsan megy a kezdeti keresgéléshez képest).

    +1 kérdés; újabb robotos készülékeken nagyító 'gomb'ot látok,gondolom nem nagyítás hanem keresésre szolgál?

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Aktív témák