Hirdetés

Aktív témák

  • peterk

    senior tag

    válasz korpicschess #13557 üzenetére

    Ha már áraknál tartunk, nem hiszem, hogy 60-ért el lehet majd adni egy 3GS-t egy év múlva. Most ugyan még nagyon jól tartják az árukat a 3G-k, 3GS-ek, de nem lesz ez mindig így. Szerintem a következő 1 év alaposan átrendezi majd az okostelefonok használtpiaci árát, mert rengeteg az új, nagy tudású modell. Leginkább szerintem az iPhone ára fog "rendeződni", mert az eddigiekkel ellentétben sok konkurrense lesz. Eddig használtan lényegében nem lehetett kapni iPhone tudású készüléket, de egy év múlva ott lesz a sok mostani új telefon konkurrensnek a HD2-től a Desire-n át a Galaxy S-ig vagy a Wave-ig.

    Kíváncsi leszek, hogy hány ember venne 60-ért 3GS-t, amikor mondjuk 40-50-ért Wave-et kap, amire addigra valószínűleg lesz 1.1 bada, és több tízezres appstore. Abból kiindulva, hogy most egy árban vannak, nincs bada 1.1, nincs appstore, és mégis alternatívája a Wave a GS-nek, szerintem nem sokan... De ha nem ragadunk le a Wave-nél, akkor ott lesz például a Galaxy S kb. 60-70-ért. Nagyon nagy almafannak kell lennie valakinek, hogy 3GS-t vegyen majdnem ugyanennyiért, amikor a Galaxy S simán iPhone4 konkurrens. Ráadásul addigra valószínűleg 3.0-s androiddal...

    Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

Aktív témák