Hirdetés

Aktív témák

  • L7wy

    őstag

    válasz BigBear #5854 üzenetére

    "Nos, az elmúlt néhány hónapban "mindössze" a következő gagyi termékeket próbáltam ki: Avast, Avira, Nod32, AVG, Bitdefender, F-Secure, Kaspersky AV, NAV 2009, Panda, CA AV (a kis spyware irtókba integráltakról nem beszélve). Így valóban semmi összehasonlítási alapom nincs. :C"
    Akkor nemértem mért viselkedsz így, és mért mondasz hülyeségeket.

    "Amúgy jó lenne, ha egyszer átnéznéd az általad belinkelt oldalt. [link]
    Ékes példája annak amit írtam. Ha végignézed elejétől, 29103 oldalas a lista.
    30 "vírus" / oldal: 873090 össz. (Már így nem stimmel a napi 5000...)
    Találomra kiválasztottam egy-két változatot, pl:
    Trojan-Downloader.Win32.Delf kül. variánsai: 336(!) oldal: 10080 "vírus"
    Backdoor.Win32.Agent: 415(!!!) oldal: 12450 féle "vírus".
    stb."

    Az 5-10 ezresek napjainkban vannak, és nem volt ez mindig így. A jelentésben néztem, így ne akarj kifogni rajtam :C

    "Így tényleg lehet sok-sok frissítés."

    Hát az a jó nem?(én nem azért kritizáltam a nodot, hogy 300 vírust le tudna írni 1 vírusleírásban, az a része király lenne, de én azt mondom, hogy 5-6ot tud felismerni 1 leírással, szerintem többet nem.)

    "innentől kezdve pedig pont az olyan "apróságok" lesznek a fontosak, mint a keresési sebesség, a memória vagy processzorhasználat, vagyis mennyire eszi a gépet a program. Sajnos a KAV pedig ezekben nem jeleskedik, bármennyire is nem tetszik ez neked."

    Lehet h a keresési sebessége kicsit lassabb (próbáltad már minimális beállítási lehetőségekkel a kav-ot nem is olyan lassú, a nodban se képzeld hogy erősebbek a beállítások alapból) , de a memóriahasználata jobb, a processzorhasználata meg kb egyforma. Nézd meg

    [ Szerkesztve ]

    Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

Aktív témák